Третій районний етап ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» в області завершився 10 травня.
Про його результати та підготовку до наступного обласного етапу змагань говорили сьогодні на засіданні організаційного комітету.
«Це дуже гарна ініціатива. Хочу подякувати всім її учасникам та організаторам. Завдяки цим змаганням ми мали можливість бачити щасливі очі наших дітей. Це дійсно те, чого вони давно були позбавлені», – наголосила заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.
Учасниками районних змагань стали 165 команд закладів загальної середньої освіти області – це понад дві тисячі юних спортсменів.
Загалом проведено 226 відбіркових та фінальних ігор із таких видів спорту, як баскетбол, волейбол та футзал. За їх результатами 23 команди вибороли можливість змагатись на обласному рівні. Також участь у цьому етапі ініціативи візьмуть 14 команд з ще одного виду спорту, якого не було на попередніх – спортивного орієнтування. Тож за вихід до всеукраїнського етапу в області боротимуться 37 команд.
Читати також: Третій етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на фінішній прямій: з футзалу змагались команди Новгород-Сіверського району
Як розповів начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика, обласний етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на Чернігівщині відбудеться орієнтовно 27-29 травня. Наразі визначаються із локаціями проведення, вже продумали безпекову складову та підвіз учасників. Порядок участі команд в іграх визначать шляхом онлайн-жеребкування наступного тижня.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини
- Чергова зустріч «Діалог влади та бізнесу» відбулась сьогодні у змішаному форматі. Близько 80 учасників, серед яких представники бізнесу і громад, доєдналися онлайн. Цього разу говорили про зміни податкового законодавства.
- Цієї неділі в Україні своє професійне свято відзначатимуть соцпрацівники.
- Другий Форум місцевого розвитку територіальних громад «Чернігівщина: від відновлення до розвитку» відбувся в обласному центрі сьогодні, 31 жовтня.
- Провідний університет міста Грайфсвальд, Німеччина та Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня уклали новий меморандум про міжнародне медичне партнерство.
- В Ужгороді Президент України Володимир Зеленський відвідав клінічний центр, де українські захисники проходять реабілітацію після поранень, яких зазнали в боях на Донеччині, Харківщині та в Курській області.
- Облаштувати 12 робочих місць в ЦНСП Понорницької селищної ради, Новгород-Сіверської, Корюківської та Сновської міських рад допомогла БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».
- У селищі Сосниця Корюківського району реалізували важливий проєкт з енергетичної модернізації.
- Влітку цього року Королівство Бельгія задокументувало партнерські відносини з Чернігівською та Київською областями.
- Обладнання для стоматологічного кабінету Сімейній поліклініці Чернігівської міської ради нещодавно передав Благодійний фонд «Help-Ua» у співпраці з німецькими партнерами.
- Щиро дякую за ваші слова, за запрошення. Велика честь бути тут. Пане голово, пані Президент, шановні друзі, пані та панове! Радий, що маю нагоду звернутися до вас сьогодні.
- Таке рішення депутати прийняли сьогодні на двадцятій (позачерговій) сесії Чернігівської обласної ради.
- Країни Північної Європи надають оборонну підтримку Україні, зокрема у виробництві зброї, допомагають у підготовці до зими, будівництві укриттів і підтримують План перемоги.
- По-перше, я хочу подякувати Прем’єр-міністру Ісландії за організацію цього саміту – дуже дякую за запрошення – четвертої зустрічі Україна – Північна Європа в такому форматі.
- «Екологічне виховання – це важлива складова у збереженні довкілля. Адже його превентивна функція стоїть на заваді багатьох негараздів, пов’язаних з навколишнім природним середовищем.
- Один із них – Ріпкинський ліцей імені Софії Русової.