Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   12 Серпня 2016 15:28                   Україна
                   ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ


                   від 2016 року №
                   м.Чернігів


                   Про тарифи на платні послуги,
                   що надаються Чернігівською
                   міською лікарнею № 2
                   Чернігівської міської ради

                   Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (із змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (із змінами і доповненнями):

                   1. Встановити:

                   1.1. Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради, згідно з додатком 1.

                   1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради, згідно з додатком 2.

                   1.3. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради, згідно з додатком 3.

                   2. Взяти до відома, що:

                   2.1. У тарифах на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради:

                   2.1.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України. У разі проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров’я на прохання громадян, у тарифах враховується податок на додану вартість (підпункт 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України).

                   2.1.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг виключається із загальної вартості медичного огляду.

                   2.1.3. У випадку, коли при проходженні медичного огляду, з урахуванням характеру дії шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на стан здоров’я, пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

                   2.1.4. У тарифах попередніх (періодичних) медичних оглядів вартість оглядів такими лікарями-фахівцями, як онколог, фтизіатр, гематолог, алерголог та вартість лабораторних, діагностичних та інших досліджень, а саме: визначення ртуті в сечі, амінолевуленової кислоти, глютамілтрансферази в крові, відсотка насичення трансферину залізом крові, карбоксигемоглобіну в крові, метгемоглобіну в крові, наявності тілець Гейнця, альгезіметрії, динамометрії, об’єму акомодації, тонометрії, кольоровідчуття; рентгенографія трубчастих кісток, опорно-рухового апарата; дослідження сенсомоторних реакцій, уваги, реакції на об'єкт, що рухається, швидкості переключення уваги, емоційної стійкості та відчуття тривоги, стійкості до дії стресів, орієнтації у просторі, втомлюваності, здатності приймати рішення в екстремальних умовах, пам’яті зорової та слухової, недбалості, здібності до адаптації, холодової проби, вібраційної чутливості, скіаскопії, рефрактометрії, зонографії плеври, ларингоскопії, характеру зору; бактеріологічне дослідження на флору (для жінок) не враховані. При проходженні певних медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших досліджень, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

                   2.2. У тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради:

                   2.2.1. Враховано податок на додану вартість відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

                   2.2.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати діагностичних, лабораторних, функціональних обстежень, вартість цих послуг виключається із загальної вартості медичного огляду.

                   2.3. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради:

                   2.3.1. Не враховано податок на додану вартість. В разі проведення медичного огляду осіб для видачі посвідчення водія транспортних засобів враховується податок на додану вартість, відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

                   2.3.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати діагностичних, лабораторних, функціональних обстежень, вартість цих послуг виключається із загальної вартості медичного огляду.

                   3. Управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації, у межах наданих законодавством повноважень, забезпечити дотримання Чернігівською міською лікарнею №2 Чернігівської міської ради вимог наказів Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України від 31 січня 2013 року № 65/80 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2013 року за № 308/22840 (із змінами і доповненнями), Міністерства охорони здоров’я України від 21 травня 2007 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 року за № 846/14113 (із змінами і доповненнями), Міністерства охорони здоров’я України від 20 жовтня 1999 року №252 «Про затвердження Порядку видачі медичної довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 листопада 1999 року за № 768/4061 (із змінами і доповненнями).

                   4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 липня 2013 року № 295 «Про тарифи на платні послуги, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 24 липня 2013 року за № 13/938.

                   5. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

                   6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

                   7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

                    

                    

                    

                   Голова обласної

                   державної адміністрації                                                             В.П. Куліч                   Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій,
                   що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради


                   Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації
                   «Про тарифи на платні послуги, що надаються Чернігівською міською лікарнею №2
                   Чернігівської міської ради»

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua