Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 №126 «Про затвердження Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848:

                  1. Провести оцінку корупційних ризиків у обласній державній адміністрації.

                  2. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації розмістити на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації дане розпорядження. 

                  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Свириденко Ю.А.

                   

                  06 березня 2018 року

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua