Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
                 проекту Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки

                 Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки.

                 Метою даної Програми є підвищення ефективності заходів з профілактики, раннього виявлення онкопатології, покращення рівня надання медичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення, зниження інвалідизації  онкологічних хворих, рівня смертності від раку, створення умов для продовження та поліпшення якості життя онкологічних хворих.

                 На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 07 лютого до 21 лютого 2017 року(включно).

                 Пропозиції, зауваження та рекомендації щодо Програми надсилати в письмовому вигляді до 21 лютого 2017 року(включно) до Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел., (04622) 4-01-82, (0462) 67-27-87) або в електронному вигляді за адресою uoz_post@cg.gov.ua.

                 Контактна особа: Пулін Володимир Олексійович, заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, тел.(0462) 67-27-87.

                 Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                  

                 Програма боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017 -2021 роки

                  

                 Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

                  

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua