Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
                   проекту звіту про виконання у 2016 році обласної програми забезпечення речовим майном
                   вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
                   Чернігівської обласної ради на 2016-2020 роки

                   Управлінням освіти і науки облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2016 році обласної Програми «Забезпечення речовим майном вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради на 2016-2020 роки».

                   Обласна Програма забезпечення речовим майном вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради на 2016 -2020 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», керуючись пунктом 35 Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 1999 №717, пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13.10.2015 № 580/2015.

                   Забезпечення вихованців речовим майном є складовою частиною виконання чинного законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян на якісну освіту. Метою Програми є виконання вимог Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.1999 р. №717; формування та реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання; здійснення заходів, спрямованих на підвищення престижу військової служби; проведення на належному рівні якісної загальноосвітньої та військово-фізичної (допрофесійної) підготовки юнаків у Ліцеї для подальшого вступу до вищих навчальних закладів єдиної системи військової освіти; матеріальна підтримка вихованців ліцею, які відносяться до категорії сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах у забезпеченні їх речовим майном; забезпечення набуття ліцеїстами знань і навичок з військової підготовки та обов’язків молодших командирів; досягнення принципово нового рівня викладання навчального предмету «Захист Вітчизни» як визначального елементу допризовної військової підготовки молоді.

                   У 2016 році програмою було передбачено 1553,9 тис. грн., з них кошти обласного бюджету – 1000 тис.грн, інших джерел – 553,9 тис.грн. Програму виконано на 78,3% (обласний бюджет – 100%).

                   На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2016 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 02  лютого по 16 лютого 2017 року (включно).

                   Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 16 лютого 2017 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Шевченка, 34, Управління освіти і науки облдержадміністрації, е-пошта: uon_post@cg.gov.ua.

                   Контактна особа: Назаренко Сергій Валерійович – начальник відділу моніторингу, технічного забезпечення та комплектації Центру МТІЗ, тел. 3-03-28.

                   Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                    

                   Звіт про виконання регіональної програми за 2016 рік

                    

                   Управління освіти і науки облдержадміністрації

                    

                    

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua