Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

Публічні консультації з громадськістю

Анонс. Громадські слухання

20 грудня 2018 року відбудеться громадське слухання щодо звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Реконструкція АЗС з влаштуванням АГЗП за адресою: вул. 30 років Перемоги, 34, м. Сновськ, Чернігівської області».

Початок заходу: об 11:00 год.

Місце проведення: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, буд. 19.

Контактна особа: начальник відділу оцінки впливу на довкілля та екологічного моніторингу управління екології та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Ганжа Валентина Юріївна, тел.: (0462) 677-914, e-mail: dapr_post@cg.gov.ua.

Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.

 

Анонс. Засідання за «круглим столом»

28 листопада 2018 року, у середу, у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Поводження з відходами: екологічний та економічний аспекти».

Початок заходу: о 10:00 год.

Місце проведення: мала зала Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації (м. Чернігів, проспект Миру, 14).

Контактна особа: заступник начальника управління екології та природних ресурсів – начальник відділу дозвільної діяльності та регулювання природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації  Небрат Тетяна Григорівна, тел.: (0462) 933-496, e-mail: dapr_post@cg.gov.ua

Запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Анонс. Громадські слухання

22 листопада 2018 року, відбудуться громадські слухання звітів з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності:

№ 1 «Продовження видобування на Щурівському родовищі корисних копалин (нафта, газ розчинений у нафті)»;.

№ 2 «Продовження видобування на Тростянецькому родовищі корисних копалин (нафта, газ розчинений у нафті)».

Початок заходу № 1: об 11:00 год.

Місце проведення № 1: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Смош, вул. Покровська, буд. 32.

Початок заходу № 2: о 14:00 год.

Місце проведення № 2: Чернігівська область, Ічнянський район, с. Тростянець, вул. Шкільна, буд. 3А.

Контактна особа: начальник відділу оцінки впливу на довкілля та екологічного моніторингу управління екології та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації – Ганжа Валентина Юріївна, тел.: (0462) 677-914, e-mail: dapr_post@cg.gov.ua.

Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.

 

Анонс. Громадські слухання

20 листопада 2018 року відбудуться громадські слухання звітів з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності:

№ 1 «Видобуток нафти, газу і газоконденсату, підготовку нафти до товарного виду та транспортування трубопроводами НГВУ «Чернігівнафтогаз» (Богданівське родовище)»;

№ 2 «Видобуток нафти, газу і газоконденсату, підготовку нафти до товарного виду та транспортування трубопроводами НГВУ «Чернігівнафтогаз» (Гнідинцівське родовище)».

Початок заходу № 1: об 11:00 год.

Місце проведення № 1: Чернігівська область, Варвинський район, с. Богдани, вул. Шлях, буд. 3.

Початок заходу № 2: о 13:00 год.

Місце проведення № 2: Чернігівська область, Варвинський район, с. Гнідинці, вул. Незалежності, 38.

Контактна особа: начальник відділу оцінки впливу на довкілля та екологічного моніторингу управління екології та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації – Ганжа Валентина Юріївна, тел.: (0462) 677-914, e-mail: dapr_post@cg.gov.ua

Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.

 

Анонс. 06 вересня відбудеться засідання за «круглим столом»

06 вересня 2018 року, у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації  відбудеться засідання за круглим столом щодо обговорення проекту Закону України «Про ратифікацію Мінаматської конвенції про ртуть».

Початок заходу: о 15:00 год.

Місце проведення: зала № 2 Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації (м. Чернігів, Проспект Миру 14, 3 поверх, зал №2).

Контактна особа: заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації – начальник управління екології та природних ресурсів Новак Василь Андрійович, тел.: (0462) 77-44-83, e-mail: dapr_post@cg.gov.ua.

Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.

 

 Анонс. Зустріч заступника голови облдержадміністрації Сергія Сергієнка з представниками громадськості

25 жовтня 2016 року о 10:00 год. відбудеться зустріч заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Сергія Сергієнка з представниками громадськості, зокрема з членами комітету з питань житлово-комунального господарства та будівництва Громадської ради при облдержадміністрації.

На заході будуть надані відповідно до компетенції роз’яснення щодо принципів формування тарифів на житлово-комунальні послуги, опалення, природний газ, електроенергію, водопостачання, а також урядових рішень із спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, підтримки енергозбереження, обговорені питання початку опалювального сезону в області.

До участі у заході запрошуються представники ЗМІ, громадськості та зацікавлені.

Місце проведення заходу: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, зал № 2 Чернігівської облдержадміністрації.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Сапон Валентина Василівна, головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, тел. (0462) 675967, e-mail: grom.inform.dep.cn@gmail.com.

 

Анонс. Круглий стіл на тему «Стан лісової галузі Чернігівщини»

 26 липня, у вівторок, у Чернігові відбудеться засідання за круглим столом на тему «Стан лісової галузі Чернігівщини».

Розглядатимуться питання щодо вирубки лісу в державних та комунальних лісових господарствах, обігу деревини в Чернігівській області, транспортування лісу та пиломатеріалів, роботи лісозаготівельних та деревообробних підприємств.

Початок заходу: об 14:00 год.

Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.

Контактна особа: заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, начальник управління екологічної безпеки та дозвільної системи Тетяна Небрат, тел.: (0462) 675-752, e-mail: deko_post@cg.gov.ua.

Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об'єднань

 

Анонс. Засідання за «круглим столом» на тему «Обговорення формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та забезпечення біозахисту у житлово-комунальному господарстві»

 1 квітня 2016 року (п’ятниця) відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Обговорення формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та забезпечення біозахисту у житлово-комунальному господарстві».

Захід проводить комітет Громадської ради при облдержадміністрації з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя, життєдіяльності та пест-контролю.

Місце проведення заходу: приміщення Департаменту економічного розвитку ОДА (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5).

Початок: о 14:00 год.

Запрошуються представники громадськості та ЗМІ.

 

 

Анонс. 11 лютого відбудеться засідання за «круглим столом»

 11 лютого 2016 року відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Про роботу автоперевізників області в умовах зміни бюджетного законодавства щодо компенсації витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян».

Місце проведення:приміщення Департаменту економічного розвитку ОДА, кім. 5.

Початок:о 15:00 год.

Запрошуються представники громадськості та ЗМІ.

 

Анонс. 10 лютого відбудеться засідання за «круглим столом»

 10 лютого 2016 року відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Особливості реформування адміністративно-територіального устрою Чернігівської області (економічний та освітянський аспекти)».

Захід проводить  комітет Громадської ради при облдержадміністрації з питань освіти і науки (голова комітету Дорохін В.Г.).

Місце проведення:  приміщення Департаменту економічного розвитку  облдержадміністрації, кім. 5 (вул.Шевченка, 7).

Початок: о 14:00 год.

Запрошуються представники громадськості та ЗМІ.

 

Анонс. Засідання за «круглим столом» на тему « Забезпечення соціального захисту дітей,
які перебувають у складних життєвих обставинах»

 2 грудня 2015 року відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Під час заходу буде обговорено стан справ у сфері дитячої бездоглядності та безпритульності та шляхи співпраці органів державної влади та інститутів громадського суспільства в напрямку забезпечення соціально-правового захисту кожної дитини, яка опинилась у скрутному становищі.

Участь в заході візьмуть представники структурних підрозділів облдержадміністрації: Служби у справах дітей, Департаменту соціального захисту населення, Управління освіти і науки, Управління охорони здоров’я, Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернігівський області, громадських організацій.

Напрацювання та пропозиції, що будуть сформульовані в рамках обговорення, будуть використані в діяльності служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та інших органів та установ, які працюють в інтересах дітей в області.

Організатор заходу: Служба у справах дітей облдержадміністрації.

Початок заходу: о 14.30 год.

Місце проведення: м.Чернігів, вул. Шевченка, 21 (приміщення Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).  

Відповідальна особа: заступник начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації  Олифіренко Юлія Іванівна  (телефон: 674-638).

 

Анонс. Громадське обговорення щодо незаконних забудов в історичній частині м. Чернігова

 29 жовтня відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Незаконні забудови в історичній частині Чернігова».

В громадському обговоренні візьмуть участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій  облдержадміністрації, управлінь містобудування та архітектури облдержадміністрації та Чернігівської міської ради, Управління культури Чернігівської міської ради, Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Організатори заходу: комітет з питань охорони і використання культурної спадщини Громадської ради при облдержадміністрації та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Початок заходу: 15:00 год.

Місце проведення: зал № 2 Чернігівської облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів).

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об’єднань, які опікуються питаннями охорони пам’яток культурної спадщини.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Петрова Тамара Іванівна, голова комітету з питань охорони і використання культурної спадщини Громадської ради при облдержадміністрації, тел. 066-89-23-692, електронна адреса: petrova1452@mail.ru.

 

Анонс. Наукова конференція «Володимир Великий та його доба»

 11 вересня відбудеться наукова конференція «Володимир Великий та його доба».

Програма заходу: 10:30—15:00 год. — доповіді та обговорення.

Організаторами заходу виступають Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, Чернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців України, історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч», Чернігівський інститут історії, етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського.

До участі в заході запрошуються науковці, археологи, вчителі, викладачі вузів, студенти, учні, громадськість та представники засобів масової інформації.

Крім того, враховуючи актуальність питань, що обговорюватимуться під час заходу, до участі також запрошені представники Інституту історії України НАН України.

Початок заходу: 10:30 год.

Місце проведення: смт Любеч Ріпкинського району у приміщенні Любецької селищної ради.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Латіна Лариса Олександрівна, начальник відділу розвитку туризму та музейної роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, р. т. (0462) 676 562, електронна адреса: benefis@ok.net.ua.

 

Анонс. Засідання «круглого столу» «Дерегуляція проти корупції»

 8 вересня відбудеться засідання «круглого столу» на тему «Дерегуляція проти корупції» за напрямком: «Рослинництво/насінництво».

В обговоренні питань з дерегуляції та проблем малого і середнього бізнесу в регіоні візьмуть участь насіннєві господарства області, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, громадська організація Agro.ReformsUA, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, Держсільгоспінспекція в Чернігівській області та представники ЗМІ.

За результатами обговорень будуть сформовані пропозиції, які будуть враховані в роботі та при розробленні нормативно-правових актів.

Організатор заходу: Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

 Початок заходу: 11:00 год.

 Місце проведення: Чернігів, пр-т Миру, 14, мала зала Департаменту АПР.

Відповідальна особа: заступник начальника управління – начальник відділу економічного аналізу та інвестицій Департаменту Василь Жук (телефон: 77-89-45).

 

Анонс. Обговорення проекту обласної Програми підтримки
розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини
на 2016–2020 роки

 29 липня (середа) в Чернігівській облдержадміністрації відбудеться засідання за «круглим столом» щодо громадського обговорення проекту обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

Початок заходу: о 10:00 год.

Місце проведення: зала № 2 Чернігівської облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7).

Організатор заходу та розробник обласної програми: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Результатами реалізації зазначеної Програми стануть, зокрема, підтримка системності інформаційної політики на території області, удосконалення механізмів інформаційної діяльності місцевих органів влади, зміцнення інформаційної безпеки Чернігівщини, підвищення спроможності місцевих ЗМІ в опорі інформаційним загрозам та стимулювання фахового розвитку їх працівників, краще задоволення інформаційних потреб населення, підвищення читацької культури в області, підтримка випуску творів місцевих авторів і розвитку видавничої справи.

Контактна особа: Валерій Володимирович Сорокін, начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (т/ф.: (04622) 4-11-07, е-пошта: zmi.informer@ukrpost.ua

До участі запрошуються члени робочої групи з розробки проекту згаданої Програми, члени професійних журналістських та письменницьких організацій, представники громадських організацій, засобів масової інформації та усі зацікавлені особи.

 

 Анонс. Громадські слухання на тему: «Збереження спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість
для сільськогосподарських товаровиробників»

 21 липня 2015 року о 10:00 год. відбудуться громадські слухання на тему: «Збереження спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість для сільськогосподарських товаровиробників».

В обговоренні питання внесення змін до Податкового кодексу України стосовно скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників з 01 січня 2016 року візьмуть участь представники аграрного сектору області, аграрних громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також народні депутати України, представники Мінагрополітики, ДФС, наукових, освітніх установ та інші зацікавлені особи.

Організатор заходу: Департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Місце проведення: зала №1 Чернігівської облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів).

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань, які опікуються правами сільськогосподарських товаровиробників.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Жук Василь Олексійович, заступник начальника управління – заступник головного бухгалтера, начальник відділу бухгалтерського обліку та економіки АПК Департаменту, (04622) 77-89-45, електронна адреса: apk@osnova.tv.

 

 Анонс. «Круглий стіл» на тему «Розвиток природно-заповідної справи області»

  7 липня 2015 року об 11:00 год. відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Розвиток природно-заповідної справи області.

Організатор заходу: Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації. У заході візьмуть участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, Ніжинської районної ради, РЛП «Міжрічинський», Мезинського НПП, Проекту Європейського Союзу «ClimaEast», науковці та громадськість.

Метою заходу є привернення уваги громадськості до збереження та розширення природно-заповідного фонду області та охорони навколишнього природного середовища в цілому.

Питання, що планується обговорити: розширення мережі ПЗФ області (створення РЛП «Ніжинський», ландшафтного заказника «Обирок» та НПП «Міжрічинський»); перспективи екологічного туризму в області; стан виконання «Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014—2020 рр.»; підсумки дозвільної діяльності в сфері поводження з водними ресурсами, атмосферним повітрям, а також стан паспортизації місць видалення відходів; стан виконання «Програми формування національної екологічної мережі в Чернігівській області на 2003—2015 рр.»

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань, які опікуються питаннями охорони навколишнього природного середовища.

Місце проведення заходу: м. Чернігів, вул. Малясова, 12 (приміщення Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації).

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактних осіб: Синіговець Віталіна Дмитрівна, начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомережі, тел. (04622) 42251, e-mail: eco23@open.net.ua.

  

Анонс. Засідання за «круглим столом» на тему: «Обговорення заходів забезпечення стратегії біологічної безпеки в Чернігівській області на 2015-2020 роки»

  23 червня з 10:00 до 18:00 год. відбудеться засідання за «круглим столом» на тему «Обговорення заходів забезпечення стратегії біологічної безпеки в Чернігівській області на 2015—2020 роки».

Програма заходу: 10:00—15:00 год. — доповіді, 15—18 год. — обговорення.

Організаторами заходу виступають Головне управління ветеринарної медицини в Чернігівській області та Комітет з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, життєдіяльності людини та пест-контролю Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Під час заходу планується обговорити наступні питання:

• надзвичайної біологічної загрози африканської чуми свиней (АЧС) та механізмів здійснення профілактичних заходів, зокрема розробка проекту заходів з питань профілактики АЧС у Чернігівський області згідно до стандартів безпеки ЄС;

• розробки звернень органів виконавчої влади, комісій, комітетів, громадських об’єднань по залученню державних органів, міжнародних структур та підприємств, організацій всіх форм власності до спільних дій по попередженню розповсюдження АЧС у Чернігівській області шляхом технічної та методологічної допомоги;

• про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 214 «Про методику формування спроможних територіальних громад».

До участі в заході запрошуються представники структури ветеринарної медицини в Чернігівській області, державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській обласній державній адміністрації, господарств, підприємств, установ та організацій різних форм власності області та представники засобів масової інформації.

Крім того, враховуючи актуальність питань, що обговорюватимуться під час заходу, до участі також запрошені представники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, МОЗ України, МВС України, МНС України, Державної прикордонної служби України, Інституту медицини праці НАМН України, Громадської ради при Державній санітарно-епідеміологічної службі України, Українського НДІ медицини транспорту, Національного координатора проекту ЄС ФАО, UPCA, Національної комісії України з Кодексу аліментаріус.

Місце проведення заходу: м. Чернігів, вул. 1-го Травня, 180 (у приміщенні Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи: Ляхович Мирослав Степанович, голова Комітету з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, життєдіяльності людини та пест-контролю Громадської Ради при Чернігівській ОДА, тел. (067) 460 98 88, електронна адреса: chzgz@ukr.net.