back

37 шкіл області отримали допомогу від фінських благодійників для облаштування укриттів

27-04-2023 | 13:48

Міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (фінська організація) продовжує підтримувати школи Чернігівської області. Цього разу  навчальні заклади отримали обладнання, необхідне для облаштування укриттів. Така допомога дозволить забезпечити стабільний та безпечний освітній процес  в очній формі.

Обладнання надійшло в рамках проєкту «Безпечне повернення до навчання», який фінансує Європейський  Союз.

Читати також: Допомога з-за кордону: школи Чернігівської області отримали генератори та інше обладнання для облаштування укриттів

За словами представниці FCA, в середньому кожна школа отримає телевізор, обігрівач, кулер та комплектуючі до них. Крім того, школам за окремими запитами надають обігрівачі, тепловентилятори, масляні радіатори та конвектори.

Варто зазначити, що це вже не перша допомога від фонду. Так, фінські партнери вже замінили вікна у двох школах обласного центру, займаються ремонтом укриттів в Менській громаді та планують встановити тимчасові навчальні центри в Михайло-Коцюбинському та Іванівці.

Довідково. За кошти обласного, місцевих бюджетів, різних благодійних організацій за період з червня 2022 року до квітня 2023 року приведено у готовність укриття в 243 закладах загальної середньої освіти, встановлено 5 модульних укриттів та у 95 закладах загальної середньої освіти заключені договори на використання укриттів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації