back

Чернігівська ОДА та ЗСУ знайшли можливість генерувати рідкий кисень безпосередньо в обласному центрі

10-11-2021 | 14:27

Covid стає все агресивнішим. Про це свідчить кількість госпіталізованих, які не можуть обійтися без кисневої підтримки. На жаль, через повільні темпи вакцинації, не вдалося вчасно сформувати колективний імунітет в області, а новий штам Дельта викликає ще сильніший кисневий голод.

«Поставки рідкого кисню до медичних закладів області здійснюються один-два рази на тиждень; є і балони з газоподібним киснем. Ситуація контрольована. Втім, останнім часом наближалася до критичної межі. Відтак, в Чернігівській ОДА прийнято рішення збільшувати резерви», - наголосила під час брифінгу для регіональних ЗМІ заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк. – «Уже сьогодні до двох медичних закладів буде доставлено рідкий кисень, який згенерувала пересувна станція ЗСУ. Така автомобільна киснева станція здатна виробляти більше тонни медичного кисню на добу, а також може закачувати й газоподібний у балони. Активно установка експлуатуватиметься доти, доки буде нагальна потреба у великій кількості кисню».

Також заступниця голови ОДА нагадала про обмеження, які діють у «червоній зоні» та акцентувала увагу на доступності вакцинації для всіх мешканців області.

Окрім того, під час брифінгу озвучено статистичні дані щодо роботи спеціальних рейдових груп. На Чернігівщині щодня працює близько 30 моніторингових об’єднань, які відстежують дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації