back

|

Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»

Асоціація благодійників України та оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-ий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля розв'язання суспільних проблем у період з 1 січня до 31 грудня 2023 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Заявку можна завантажити за посиланням (завантажити заявку). Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: [email protected] до 30 квітня 2024 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації, фінансові звіти тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Для благодійних фондів, організацій та громадських організацій фінансовий річний звіт є обов’язковою умовою участі у конкурсі (ви можете надіслати звіт разом з заявкою на електронну адресу конкурсу, або ж надати посилання на звіт на вашому сайті).

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ (англійська версія) – COMPETITION APPLICATION

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ – Менеджер року у сфері доброчинності

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС – КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ

Генеральний партнер Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» – Благодійний фонд «Благомай», який минулого року став генеральним партнером конкурсу та підтримує конкурс цьогоріч. Інформаційний партнер конкурсу – Ресурсний центр «Гурт».

Оргкомітетом Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» вирішено приймати заявки у 21 колективній, 3 індивідуальних та 3 спеціальних конкурсних номінаціях. Заповнюючи заявку, необхідно обрати одну, або декілька номінацій, під які підпадає діяльність номінанта, організації чи проєкт. Перед тим, як обрати номінації, слід уважно ознайомитися із визначенням кожної та обрати доцільні до конкретної діяльності. Конкурентоспроможність заявки напряму залежить від обраних номінацій.

Колективні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Благодійність великого бізнесу.
 2. Благодійність середнього та малого бізнесу.
 3. Благодійність міжнародного бізнесу.
 4. Корпоративна благодійність.
 5. Колективне волонтерство.
 6. Всеукраїнська благодійність.
 7. Регіональна доброчинність.
 8. Місцева доброчинність.
 9. Доброчинність в охороні здоров’я.
 10. Доброчинність у освіті та науці.
 11. Доброчинність у культурі та мистецтві.
 12. Доброчинність у соціальній сфері.
 13. Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля.
 14. Доброчинність у захисті України.
 15. Доброчинність неурядового сектору.
 16. «Добро починається з тебе».
 17. «Молодіжні доброчинні ініціативи».
 18. Доброчинна акція року.
 19. «Платформа добра».
 20. «Синергія добра: ефективне партнерство».
 21. «Інновації в доброчинній діяльності».

Індивідуальні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Благодійник року.
 2. Волонтер року.
 3. Менеджер року у сфері доброчинності (у цю номінацію заповнюється окрема заявка – за лінком).

Спеціальні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Народний доброчинець (єдина конкурсна номінація, де переможець визначається шляхом онлайн-голосування).
 2. Медіа і доброчинність.
 3. Допомога з-закордону.

Цього року введено нову конкурсну номінацію – «Синергія добра: ефективне партнерство». Ця номінація передбачає визначити кращі доброчинні партнерські проєкти між фондами (організаціями). У номінації розглядаються заявки щодо кращих практик та сталого партнерства у реалізації благодійних проєктів колективів юридичних осіб (представники: зареєстрована благодійна організація, благодійний фонд, благодійне товариство, громадська організація).

Кожна подана на конкурс заява буде оцінена незалежною Національною експертною радою конкурсу, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені організатором до участі. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться в червні 2024 року у Києві. Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – диплом та унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть друге та третє місця, нагороджуються спеціальними дипломами.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2024 року (включно).  Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11 (в робочі дні та години), e-mail[email protected]; офіційні сайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/, http://blagoukraine.org/, фейсбукhttps://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina.

 

ГО Активне Суспільство України