23-06-2008 09:25

Заступник начальника управління у складі департаменту, відділу у складі управління

Завдання, обов`язки та повноваження

Здійснює керівництво діяльністю управління у складі департаменту, відділу у складі управління у межах делегованих начальником управління у складі департаменту, відділу у складі управління повноважень. У разі відсутності начальника управління у складі департаменту, відділу у складі управління виконує його обов`язки. Забезпечує виконання покладених на управління у складі департаменту, відділ у складі управління завдань щодо участі у реалізації державної політики у сфері управління та в межах, закріплених за управлінням у складі департаменту, відділом у складі управління, показників з питань, що належать до його компетенції. Бере участь у розробці проектів законодавчих і нормативних актів, окремих положень комплексних державних програм з питань, що належать до компетенції управління у складі департаменту, відділу у складі управління у межах наданих повноважень. Готує рішення за напрямами діяльності департаменту, управління, відділу у межах повноважень, наданих управлінню у складі департаменту, відділу у складі управління, з питань, що належать до його компетенції. Аналізує у межах наданих повноважень стан і тенденції розвитку за напрямом, що знаходиться в межах управління у складі департаменту, відділу у складі управління, вносить пропозиції щодо усунення негативних і закріплення позитивних тенденцій. Організовує та контролює своєчасний та якісний розгляд працівниками управління у складі департаменту, відділу у складі управління звернень від органів виконавчої влади, громадських об`єднань, підприємств, установ, організацій, громадян з напряму діяльності управління у складі департаменту, відділу у складі управління, а також готує за результатами їх аналізу проекти відповідних рішень з питань, що належать до його компетенції. Вживає заходів щодо вдосконалення організації роботи управління у складі департаменту, відділу у складі управління. Подає у межах своєї компетенції керівнику управління у складі департаменту, відділу у складі управління пропозиції про призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників управління у складі департаменту, відділу у складі управління, своєчасне заміщення вакансій, заохочення та накладання стягнень. Здійснює контроль за веденням діловодства, збереженням документів у відповідності з чинним законодавством. Забезпечує дотримання працівниками підрозділу законодавства України з питань державної служби та боротьби з корупцією.

Має право

За дорученням представляти управління у складі департаменту, відділ у складі управління у структурних підрозділах міністерства та в інших органах виконавчої влади з питань, що стосуються його повноважень. Забезпечувати у межах своєї компетенції ділове листування з органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями. У встановленому порядку готувати запити на безкоштовне отримання від органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, громадських об`єднань необхідних статистичних та оперативних даних, звітів з питань, що стосуються діяльності управління у складі департаменту, відділу у складі управління і наданих йому повноважень. Проводити перевірку органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій згідно з чинним законодавством у межах своєї компетенції. Вносити пропозиції щодо вдосконалення роботи управління у складі департаменту, відділу у складі управління, міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади з питань, що стосуються його повноважень.

Повинен знатии

Конституцію України; акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; Укази Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток відповідної сфери (галузі) управління; порядок підготовки та внесення проектів законодавчих та нормативних актів; державну політику з напряму діяльності управління у складі департаменту, відділу у складі управління; основи державного управління, ринку праці та права; форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп`ютері та відповідні програмні засоби.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років.

Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

ГО Активне Суспільство України