Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
































                                        04 Лютого 2013 10:56

                                        Департамент агропромислового розвитку

                                         

                                        Адреса: м.Чернігів, 14000, пр.Миру , 14

                                         

                                        Телефони: (0462) 77-44-88, факс: (04622) 4-24-44

                                        E-mail: dapr_post@cg.gov.ua

                                        Сайт: http://apk.cg.gov.ua/

                                        Директор Департаменту:ПАВЛІШЕН Юрій Володимирович

                                        Режим роботи: з 9-00 до 18-00 (з 8-00 до 17-00) з перервою на обід з 13-00 до 14-00.

                                        Вихідні дні - субота та неділя.

                                        Основні завдання Департаменту:

                                        - участь у формуванні та реалізації державної аграрної політики, організація розроблення і здійснення заходів щодо гарантування продовольчої безпеки регіону та держави в цілому;

                                        - розроблення та здійснення заходів щодо державної підтримки і захисту товаровиробників, сприяння демонополізації виробництва і розвитку конкуренції в агропромисловому комплексі, формування ринкової інфраструктури, створення сприятливих економічних, матеріально - технічних і соціальних - умов для прискореного розвитку реформованих господарств;

                                        - участь у формуванні та реалізації соціальної політики на селі;

                                        забезпечення рівних умов для розвитку всіх форм власності та господарювання в галузі агропромислового виробництва;

                                        - організація роботи з питань насінництва і розсадництва, сортовипробування і захисту рослин, племінної справи, наукового, кадрового та правового забезпечення, стандартизації, карантинного режиму, охорони праці та техніки безпеки;

                                        - участь у пропаганді передового досвіду аграрного сектора регіону, запровадження науково-технічного прогресу, інформатизації в діяльність підприємств регіону;

                                        - організація роботи з питань розвитку галузей агропромислового комплексу, збереження родючості ґрунтів, якісного стану і продуктивності земель.

                                         

                                         Департамент агропромислового розвитку райдержадміністрацій

                                         

                                         

                                        Основним завданням Департаменту є:

                                         

                                        - організація виробництва і закупівлі сільськогосподарської продукції та продовольства регіональних потреб;

                                        - економічний аналіз та прогнозування стану розвитку сільського господарства, харчової та переробної промисловості на рівні району;

                                        - здійснення моніторингу аграрної реформи, сприяння демонополізації виробництва, і розвитку конкуренції, розвиток ринкової інфраструктури, створення рівних умов для розвитку всіх форм власності та господарювання в агропромисловому виробництві, надання методологічної допомоги сільськогосподарський підприємствам у процесі реформування;

                                        - забезпечення виконання державних та регіональних програм соціального розвитку села.

                                         

                                        Список начальників районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку
                                         

                                        Райони Прізвище, 
                                        ім’я , по-батькові
                                        Електронна адреса Телефони Адреса
                                        Бахмацький Лелюшок
                                        Володимир Іванович
                                        bahadm_uar@cg.gov.ua (235) 4-30-52 16500
                                        м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36
                                        Бобровицький Мягка
                                        Наталія Миколаївна
                                        000733837@mail.gov.ua (232) 2-11-89 17400
                                        м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46
                                        Борзнянський Ярошенко
                                        Андрій Володимирович
                                        aprbrzn@ukrpost.ua (253) 2-16-47, 
                                         2-15-30
                                        16400
                                        м. Борзна, вул. Ганни Барвінок, 7
                                        Відділ
                                        Варвинський
                                        Бобир
                                        Андрій Васильович
                                        varadm_bobur@cg.gov.ua  (236) 2-15-30 17600
                                        смт Варва, вул. Шевченка, 38
                                        Відділ
                                        Городнянський
                                        Непопенко
                                        Сергій Петрович 
                                        aprgor@ukrpost.ua (245) 2-15-30 15100
                                        м.Городня, вул. Троїцька, 10
                                        Ічнянський Кутовий
                                        Олександр Володимирович
                                        ichadm_apr@cg.gov.ua (233) 2-15-30 16700
                                        м. Ічня,
                                        вул. Героїв Майдану, 6
                                        Козелецький Панночка
                                        Микола Олексійович
                                        apk_rda@ukr.net (246) 4-21-33 17000
                                         смт Козелець, вул. Комсомольська, 27
                                        Відділ
                                        Коропський
                                        Тітова
                                        Людмила Віталіївна
                                        kpadm_apr@cg.gov.ua (256) 2-15-30 16200
                                         смт Короп, вул. Кибальчича, 3
                                        Відділ
                                        Корюківський
                                        Олійник
                                        Тетяна Михайлівна
                                        koradm_post@cg.gov.ua (257) 2-27-37 15300
                                         м. Корюківка, вул. Шевченка, 60
                                        Відділ
                                        Куликівський
                                        Клочок
                                        Ніна Володимирівна
                                        kuladm_apk@cg.gov.ua (243) 2-15-30 16300
                                         смт Куликівка, вул. Миру, 110
                                        Менський    Слобода
                                        Григорій Васильович
                                        agro@mena-rayon.gov.ua (244) 2-14-42 15600
                                         м. Мена, вул. Червона площа, 6
                                        Ніжинський Носенко
                                        Марія Володимирівна
                                        nerayupr@ne.cg.ukrtel.net (231) 2-15-52 16600
                                        м. Ніжин, вул. Лащенка, 12
                                        Н.-Сіверський Радченко
                                        Володимир Михайлович
                                        novsh@ukrpost.ua (258)2-14-05,
                                        2-16-80
                                        16000
                                         м. Н.-Сіверський, вул. Б. Майстренка, 6
                                        Відділ
                                        Носівський
                                        Ігнатченко
                                        Олексій Миколайович
                                        nosivkaapr@ukr.net (242) 2-15-30 17100
                                         м. Носівка, вул. Центральна, 4
                                        Прилуцький Даниленко
                                        Микола Миколайович
                                        pladm_apk@cg.gov.ua (237) 5-02-50 17500
                                        м. Прилуки, вул. Київська, 220
                                        Ріпкинський Марченко
                                        Валерій Анатолійович  
                                        rpadm-apr@cg.gov.ua (241) 2-15-30 15000
                                         смт Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 85
                                        Семенівський Неруш
                                        Олександр Олексійович
                                        sem-upr@ukrpost.ua (259) 2-01-25 15400
                                         м. Семенівка, вул. Шевченка, 3
                                        Відділ
                                        Сновський
                                        Дятел
                                        Надія Олексіївна
                                        schors_apk@cg.gov.ua (254) 2-13-00 15200
                                         м. Щорс, вул. Миру, 53
                                        Відділ
                                        Сосницький
                                        Четиріна
                                        НаталіяЄвгенівна  
                                        sosnapk@cg.gov.ua (255) 2-15-30 16100
                                        смт Сосниця, вул. Виноградського, 36
                                        Відділ
                                        Срібнянський
                                        Муквич
                                        Юрій Олексійович
                                        ppp1868@ukrpost.ua (239) 2-11-35 17300
                                        смт Срібне, вул. Миру, 54
                                        Відділ
                                        Талалаївський
                                        Сіренко
                                        Віктор Григорович
                                        taladm_apk@cg.gov.ua (234) 2-11-22 17200
                                        смт Талалаївка, вул. Луніна, 5
                                        Чернігівський Труба
                                         Ірина Іванівна
                                        upapccherda@ukr.net 3-14-33 14013
                                         м.Чернігів, вул. Шевченка, 48-а

                                        Назад

                                        Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                                        Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                                        Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                                        Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua