back

Чернігівська ОДА посилює заходи протидії розповсюдженню COVID-19 серед працівників облдержадміністрації

20-11-2020 | 11:48

З метою профілактики та запобігання поширенню коронавірусної хвороби, Чернігівською ОДА розпочато масове тестування працівників відомства. Відповідне доручення голова ОДА Анна Коваленко підписала учора, 19 листопада.

Попри складну ситуацію, облдержадміністрація продовжує повноцінно виконувати свої функції. У Чернігівській ОДА зазначають, що такі заходи дозволять своєчасно зреагувати та мінімізувати ризики розповсюдження хвороби не лише серед працівників установи, а й відвідувачів.

У п'ятницю, 20 листопада було зроблено перші 60 ІФА-тестів. Забір аналізів здійснюється спеціалістами Чернігівської обласної лікарні. За результатами досліджень буде визначено кількість осіб, яким доцільно проведення ПЛР-тестування.  

- Оплата послуг за тестування здійснюється за рахунок зекономлених коштів на видатках на опалення займаних приміщень.  Кошти будуть спрямовані виключно на укладання договорів на проведення вірусологічних досліджень працівників структурних підрозділів та апарату облдержадміністрації. Усіх керівників попереджено про персональну відповідальність за цільове та ефективне використання бюджетних призначень, - наголосила  Анна Коваленко.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 листопада, загалом по області коронавірусну інфекцію виявлено у 12656 осіб, з них – 78 дітей та 977 медпрацівників.  Проведено 73479 ПЛР-тестувань та 3621 ІФА-тестів. На госпіталізації у медзакладах. перебувають 536 пацієнтів, лікуються амбулаторно 5769 осіб, 6103 пацієнти одужали. Летальний наслідок мали 223 випадки, 25 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації