Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

УВАГА! Продовжено термін подачі документів на участь у конкурсі
«Краща інноваційна розробка»

Термін подачі документів на участь у конкурсі «Краща інноваційна розробка» продовжено до 30 вересня 2019 року включно.

Документи на конкурс приймаються у робочі дні з 10:00 до 13:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 (ІІІ поверх), Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

Довідково: на конкурс приймаються інноваційні розробки (винаходи), розроблені за останні 5 років (незалежно від подання їх на участь в інших конкурсах), а також інноваційні розробки (винаходи), які вже впроваджені у виробництво, та роботи, що знаходяться на стадії розробки або впровадження у виробництво, в тому числі захищені патентом (свідоцтвом).

Участь у конкурсі безкоштовна.

Більш детальну інформацією щодо умов проведення конкурсу та перелік  необхідних документів можна отримати за телефонами: (0462) 669-311, 669-636, +380957853715; E-mail: rdachernihivua@gmail.com.

Порядок проведення конкурсу «Краща інноваційна розробка»

 

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу
«Краща інноваційна розробка»

Конкурс проводиться на виконання  Програми розвитку інвестиційної, зовнішньоекономічної та виставково-ярмаркової діяльності Чернігівської області на 2016-2020 роки «Чернігівщина - конкурентоспроможний регіон», затвердженої рішенням обласної ради від 27 січня 2016 року № 2-3/VII (зі змінами), з метою стимулювання та заохочення інноваційної діяльності, популяризації та просування на ринок інноваційних розробок.

Організатором конкурсу є Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

До участі у конкурсі запрошуються науковці, інженерно-технічні працівники та винахідники, також приймаються колективні інноваційні розробки (винаходи).

На конкурс приймаються інноваційні розробки (винаходи), розроблені за останні 5 років (незалежно від їх участі в інших конкурсах), також, інноваційні розробки (винаходи), які впроваджені у виробництво та роботи, що знаходяться на стадії розробки або впровадження у виробництво, в тому числі захищені патентом (свідоцтвом).

Участь у конкурсі безкоштовна.

Документи на конкурс приймаються з 28 серпня 2019 року по 20 вересня 2019 року включно у робочі дні з 10 год. по 13 год. за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 (ІІІ поверх), Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

Більш детальну інформацією щодо умов проведення конкурсу та  переліку необхідних документів можна отримати за телефонами: (0462)   669-311, 669-636, +380957853715; E-mail: rdachernihivua@gmail.com.

Порядок проведення конкурсу «Краща інноваційна розробка»

 

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути)

Конкурси відбудуться 17 жовтня 2019 року о 10 годині у приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Реєстрація учасників конкурсів з 9.00 год. Документи на конкурс приймаються з 12.09.2019 року по 26.09.2019 року включно.

УВАГА!!!

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) вийшло 12.09.2019 №37/1739 у обласній газеті «Вісник Ч».

Телефон для довідок: 675-909

Перелік необхідних документів на конкурс

 

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути)

Конкурси відбудуться 15 серпня 2019 року о 10 годині в приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Документи на конкурс приймаються з 11.07.2019 року по 25.07.2019 року включно. Реєстрація учасників конкурсів з 9:00 год.

УВАГА!!!

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) вийшло 11.07.2019 №28/1730 у обласній газеті «Вісник Ч».

Телефон для довідок: 675-909

Перелік необхідних документів на конкурс

 

УВАГА!!!

Рішення про результати конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) та визначення переможців та протокол засідання конкурсного комітету.

Протокол засідання

Розпорядження голови ОДА "Про недопущення до участі у конкурсах перевізників-претендентів"

Розпорядження голови ОДА "Про переможців конкурсів"

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради

Відповідно до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 03.07.2019 № 384 «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради» та рішення конкурсної комісії обласної державної адміністрації для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради від 30.07.2019 № 1 оголошується конкурсний відбір на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради.

Вимоги до кандидатів:

 • громадянство України;
 • вільне володіння українською мовою;
 • повна вища освіта, за спеціальністю: «Екологія», «Біологія» або «Географія»;
 • наявність перспективного плану розвитку закладу та пропозицій щодо його управління.

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсному відборі:

 1. письмова заява про участь у конкурсному відборі;
 2. біографічна довідка (резюме) у довільній формі;
 3. копія документів про освіту (з додатками);
 4. копія паспорта;
 5. письмова згода на обробку та оприлюднення персональних даних;
 6. копія трудової книжки;
 7. електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік (роздрукована з сайту Національного агентства з питань запобігання корупції);
 8. конкурсна пропозиція (перспективний план розвитку закладу та пропозиції щодо його управління);
 9. інші документи (за бажанням).

Основні напрямки діяльності

на посаді директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради:

 • збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів;
 • створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних комплексів та об’єктів;
 • організація та сприяння проведенню науково-дослідних робіт, у тому числі з вивчення природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розробці та впровадженню наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища, відтворенню окремих видів флори та фауни, відновленню порушених екосистем, ефективному використанню природних ресурсів, організації та проведенню моніторингу ландшафтного та біологічного різноманіття;
 • проведення екологічної освітньо-виховної роботи;
 • інша організаційно-адміністративна робота, відповідно до Положення про комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії сьомого скликання Чернігівської обласної ради від 26.06.2019 року та чинного законодавства;
 • зв’язки з громадськістю.

Умови оплати праці:

посадовий оклад становить 5763,00 грн., інші види надбавок та доплат відповідно до законодавства.

Документи приймаються Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: м.Чернігів, проспект Миру 14, кабінет № 417, електронна адреса deko_post@cg.gov.ua, протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації.

Додаткову інформацію щодо документів та умов проведення конкурсного відбору можна отримати за телефоном (0462)677-926. Контактна особа – головний спеціаліст з питань персоналу Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації – Трикашна Тетяна Юріївна.

 

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора
комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради

Відповідно до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 26.02.2019 № 106 «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради» та рішення Конкурсної комісії обласної державної адміністрації для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради від 07.06.2019 № 3 оголошується конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- повна вища освіта, за спеціальністю: «Екологія», «Біологія» або «Географія»;

- вільне володіння державною мовою;

- перспективний план розвитку закладу та пропозиції щодо його управління.

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсному відборі:

 1. письмова заява про участь у конкурсному відборі;
 2. біографічна довідка (резюме) у довільній формі;
 3. копія документів про освіту (з додатками);
 4. копія паспорта;
 5. письмова згода на збір та обробку персональних даних;
 6. електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік (роздрукована з сайту Національного агентства з питань запобігання корупції);
 7. конкурсна пропозиція (перспективний план розвитку закладу та пропозиції щодо його управління);
 8. інші документи (за бажанням).

Основні напрямки діяльності

на посаді директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради:

 • збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів;
 • створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних комплексів та об’єктів;
 • організація та здійснення науково-дослідних робіт, у тому числі з вивчення природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розроблення та впровадження наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища, відтворення окремих видів флори та фауни, відновлення порушених екосистем, управління та ефективного використання природних ресурсів, організації та проведення моніторингу ландшафтного та біологічного різноманіття;
 • приведення екологічної освітньої-виховної роботи;
 • інша організаційно-адміністративна робота, відповідно до Положення про комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради, затвердженого рішенням двадцятої сесії шостого скликання Чернігівської обласної ради від 17.06.2014 року та чинного законодавства;
 • зв’язки з громадськістю.

Умови оплати праці:

 посадовий оклад становить 5763,00 грн., інші види надбавок та доплат відповідно до законодавства.

Документи приймаються Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: м. Чернігів, проспект Миру 14, кабінет № 417, електронна адреса deko_post@cg.gov.ua протягом 18 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації .

Додаткову інформацію щодо документів та умов проведення конкурсного відбору можна отримати за телефоном (0462)677-926. Контактна особа – головний спеціаліст з питань персоналу Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації – Трикашна Тетяна Юріївна.

 

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути)

Конкурси відбудуться 26 червня 2019 року о 10 годині у приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Реєстрація учасників конкурсів з 9.00 год.

УВАГА!!!

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) вийшло 23.05.2019 №21/1723 у обласній газеті «Вісник Ч».

Телефон для довідок: 675-909

Перелік необхідних документів на конкурс

 

УВАГА!!!

Рішення про результати конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) та визначення переможців та протокол засідання конкурсного комітету.

Протокол засідання

Розпорядження голови ОДА "Про недопущення до участі у конкурсах перевізників-претендентів"

Розпорядження голови ОДА "Про переможців конкурсів"

 

Засідання регіональної комісії з реабілітації в Чернігівській області

25 квітня, в четвер, у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбудеться засідання регіональної комісії з реабілітації в Чернігівській області.

Серед питань, які будуть розглянуті на засіданні, обрання голови, заступника та секретаря комісії, обговорення організації роботи комісії.

Початок засідання: 14:00 год.

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5

Контактний телефон: (0462) 67-57-59

*****

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути).

Конкурси відбудуться 16 травня 2019 року о 10 годині в приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Документи на конкурс приймаються з 11.04.2019 року по 25.04.2019 року включно. Реєстрація учасників конкурсів з 9.00 год.

УВАГА!!!

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) вийшло 11.04.2019 №15/1717 у обласній газеті    «Вісник Ч».

Телефон для довідок: 675-909

Перелік необхідних документів на конкурс

 

УВАГА!!!

Рішення про результати конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) та визначення переможців та протокол засідання конкурсного комітету.

Протокол засідання

Розпорядження голови ОДА "Про переможців конкурсів"

*****

Рішення комісії з добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в Чернігівській області

25 березня 2019 року відбулось засідання комісії з добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в Чернігівській області від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надають допомогу громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів.

Під час засідання заступник голови комісії Ігор Слезко проінформував присутніх, що відповідно до вимог Положення про регіональну комісію з реабілітації в Чернігівській області, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 59, зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 20 лютого 2019 року за № 18/1278, на офіційному сайті Чернігівської обласної державної адміністрації 1 березня розміщено оголошення про прийом документів від наукових установ, громадських об’єднань для участі у процесі жеребкування до регіональної комісії з реабілітації. З 1 по 21 березня 2019 року Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації проводив прийом документів. За цей період всі необхідні документи для участі у жеребкуванні подали Луняк Є. М. — голова обласного осередку ГО Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса, Соколов Ю. Ю. — член Чернігівського міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта», Герасименко О. В. — член Чернігівської міської організації «Чернігів європейський», Потапенко О. М. — директор КЗ «Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний  центр» Чернігівської обласної ради.

Також Ігор Слезко повідомив, що відповідно до пункту 8 розділу ІV Положення про регіональну комісію з реабілітації в Чернігівській області, якщо науковими установами, громадськими об’єднаннями для участі у доборі кандидатур подано менше чотирьох кандидатур або за рішенням комісії з добору кандидатур до участі у жеребкуванні допущено менше чотирьох кандидатур, такі кандидатури вважаються автоматично добраними для призначення до складу регіональної комісії з реабілітації без проведення жеребкування.

За результатами засідання комісії прийнято рішення кандидатури Луняка Є. М. — голови обласного осередку ГО Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса, Соколова Ю. Ю. — члена Чернігівського міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта», Герасименко О. В. — члена Чернігівської міської організації «Чернігів європейський», Потапенко О. М. — директора КЗ «Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр» Чернігівської обласної ради вважати автоматично добраними для призначення до складу регіональної комісії з реабілітації в Чернігівській області без проведення жеребкування.

 

***** 

ОГОЛОШЕННЯ 
про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради

 

Відповідно до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 26.02.2019 № 106 «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради» та рішення Конкурсної комісії обласної державної адміністрації для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради від 14.03.2019 № 1 оголошується конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вища освіта бажано екологічного, біологічного або географічного спрямування;

- досвід роботи в сфері навколишнього природного середовища;

- вільне володіння державною мовою;

- перспективний план розвитку закладу та пропозиції щодо його управління.

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсному відборі:

 1. письмова заява про участь у конкурсному відборі;
 2. біографічна довідка (резюме) у довільній формі;
 3. копія документів про освіту (з додатками);
 4. копія паспорта;
 5. письмова згода на збір та обробку персональних даних;
 6. копія трудової книжки;
 7. електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік (роздрукована з сайту Національного агентства з питань запобігання корупції);
 8. конкурсна пропозиція (перспективний план розвитку закладу та пропозиції щодо його управління);
 9. інші документи (за бажанням).

 

Основні напрямки діяльності
на посаді директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради:

 • збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів;
 • створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних комплексів та об’єктів;
 • організація та здійснення науково-дослідних робіт, у тому числі з вивчення природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розроблення та впровадження наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища, відтворення окремих видів флори та фауни, відновлення порушених екосистем, управління та ефективного використання природних ресурсів, організації та проведення моніторингу ландшафтного та біологічного різноманіття;
 • приведення екологічної освітньої-виховної роботи;
 • інша організаційно-адміністративна робота, відповідно до Положення про комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради, затвердженого рішенням двадцятої сесії шостого скликання Чернігівської обласної ради від 17.06.2014 року та чинного законодавства;
 • зв’язки з громадськістю.

Умови оплати праці:

посадовий оклад становить 5763,00 грн., інші види надбавок та доплат відповідно до законодавства.

Документи приймаються Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою:  м.Чернігів, проспект Миру 14, кабінет № 417, електронна адреса deko_post@cg.gov.ua протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації .

Додаткову інформацію щодо документів та умов проведення конкурсного відбору можна отримати за телефоном (0462)677-926. Контактна особа – головний спеціаліст з питань персоналу Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації – Трикашна Тетяна Юріївна.

*****

До уваги автоперевізників області!

Козелецькою районною державною адміністрацією оголошено конкурси з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Конкурси відбудуться 24 квітня 2019 року.

Для ознайомлення оголошення про проведення конкурсів та об’єкти конкурсу додаються.

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути)

Перелік об’єктів конкурсу на приміські маршрути загального користування, що не виходять за межі території Козелецького району (внутрішньорайонні маршрути)

 

*****

 

Розпочато добір кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації від наукових установ, громадських об’єднань

Інформуємо про те, що з 1 по 21 березня 2019 року триває прийом документів від наукових установ, громадських об’єднань для участі у процесі жеребкування до регіональної комісії з реабілітації.

Жеребкування відбудеться 1 квітня 2019 року у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Для участі у доборі кандидати від наукових установ, громадських об’єднань подають такі документи:

 • заява відповідної форми (завантажити);
 • копія статуту (положення) або іншого установчого документа наукової установи, громадського об’єднання;
 • копія рішення, прийнятого у порядку, встановленому статутом (положенням) або іншим установчим документом наукової установи, громадського об’єднання, або інший документ, підписаний уповноваженою особою керівного органу наукової установи, громадського об’єднання, із зазначенням кандидатури до складу регіональної комісії від наукової установи, громадського об’єднання;
 • лист довільної форми, у якому зазначається інформація про дослідження у сфері історії України ХХ століття та/або діяльність у сфері надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів, які здійснюються (здійснювалися) науковою установою, громадським об’єднанням;
 • заява довільної форми представника наукової установи, громадського об’єднання про згоду на участь у роботі регіональної комісії, у якій зазначаються прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), згода на обробку персональних даних.

Громадські об’єднання, наукові установи, які подають документи для участі у доборі кандидатур, забезпечують достовірність поданих документів та наявність згоди відповідних суб’єктів персональних даних на обробку їх персональних даних.

Прийом документів проводиться у кабінеті №6 у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7) з 08.00 до 17.00 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.).

Збір документів триватиме до 21 березня включно.

Відповідальна особа: Жирнов Ігор, тел. 67-57-59, igor1988z@gmail.com

 

*****

На Чернігівщині готуються до вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в області відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні.

Чернігівська обласна державна адміністрація звертається до громадських організацій області з пропозицією висловити власне бачення та формат обласних заходів до Дня Героїв Небесної Сотні.

Чернігівська облдержадміністрація готова взяти частину фінансових витрат, необхідних для реалізації запропонованих громадськими організаціями заходів (музичний супровід, транспортні послуги тощо).

Пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня Героїв Небесної Сотні надсилати до 13 лютого 2019 року на електронну адресу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації: inform.dep.cn@gmail.com.

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні».

Контактна особа: Жирнов Ігор Іванович, заступник начальника управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (тел. 67-57-59).

*****

 

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути)

Конкурси відбудуться 6 березня 2019 року о 10 годині у приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Документи на конкурс приймаються з 31.01.2019 року по 15.02.2019 року включно. Реєстрація учасників конкурсів з 9.00 год.

УВАГА!!!

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) вийшло 31.01.2019 №5 (28671) у Чернігівській обласній газеті «Деснянська правда».

Телефон для довідок: 675-909

Перелік необхідних документів на конкурс

 

УВАГА!!!

Рішення про результати конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) та визначення переможців та протокол засідання конкурсного комітету.

Протокол засідання

Розпорядження голови ОДА "Про недопущення до участі у конкурсах перевізників-претендентів"

Розпорядження голови ОДА "Про переможців конкурсів"

 

Увага перевізників області!

Чернігівською обласною державною адміністрацією змінено умови конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути), оголошення про які було розміщено в Чернігівській обласній газеті «Деснянська правда» від 25.10.2018 №42 (28657), зокрема, додається об’єкт конкурсу під номером 401:

401

Чернігів - Івашківка

323к/324к

58

5:51

7:11

7:16

8:42

щоденно

звичайний

1/1

327к/328к

58

13:59

15:30

15:35

17:06

5,7

звичайний

3453к/3454к

58

14:59

16:17

16:26

17:46

1,2,3,4,6 з 15.10 по 14.04

звичайний

3455к/3456к

58

14:59

16:17

18:00

19:20

1,2,3,4,6 з 15.04  по 14.10

звичайний

325к/326к

58

17:16

18:47

18:50

20:21

5,7

звичайний

Оголошення про відповідні зміни вийшло 01.11.2018 №43 (28658) у Чернігівській обласній газеті «Деснянська правда».

 

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути)

Конкурси відбудуться 29 листопада 2018 року о 10 годині у приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Документи на конкурс приймаються з 25.10.2018 року по 12.11.2018 року включно. Реєстрація учасників конкурсів з 9.00 год.

УВАГА!!!

Оголошення про конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) вийшло 25.10.2018 №42 (28657) у Чернігівській обласній газеті «Деснянська правда».

Телефон для довідок: 675-909

Перелік необхідних документів на конкурс

УВАГА!!!

Рішення про результати конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) та визначення переможців та протокол засідання конкурсного комітету.

Протокол засідання

Розпорядження голови ОДА "Про недопущення до участі у конкурсах перевізників-претендентів"

Розпорядження голови ОДА "Про переможців конкурсів"

 

Інформаційний лист Держенергонагляду

До уваги керівників підприємств, установ та організацій — споживачів теплової та електричної енергії (лікувальні та навчальні заклади, а також у власності яких є ПС 35-110(150) кВ)! З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2018-2019 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду пропонує виконати наступні заходи:

-  своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

- провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

- привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

- виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

-  перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

-  перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління    внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

-  перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

-  провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

-  укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

- переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110(150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Крім того, рекомендуємо, у разі потреби, звернутися до інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул.Текстильників,10 стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

УВАГА!!!

Перевізники-претенденти, які беруть участь у конкурсах з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування оголошених облдержадміністрацією 09.05.2018 у Чернігівській обласній газеті «Деснянська правда», та члени Конкурсного комітету.

Чернігівська обласна державна адміністрація повідомляє, що 06.07.2018 о 10 годині в приміщенні Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації (за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5) відбудеться продовження засідання Конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі області (внутрішньообласні маршрути), обласної державної адміністрації, яке було розпочато 14 червня 2018 року.

Телефон для довідок: 675-909

 

УВАГА!!!

Рішення про результати конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути) та визначення переможців та протокол засідання конкурсного комітету.

Протокол засідання

Розпорядження голови ОДА Про переможців конкурсів

Розпорядження голови ОДА Про недопущення до участі у конкурсах

 

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє

1. Почався прийом заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів з державного бюджету.

Заявки приймаються Чернігівською регіональною комісією з надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції у період, починаючи з дня оприлюднення цього оголошення (10 травня) до 15 листопада 2018 року.

Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном в м. Чернігові: (0462)77-89-45 або на сайті Департаменту у розділі «Державна підтримка».

2. Проводиться конкурс щодо надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів у 2018 році.

Про порядок та умови проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном у м. Чернігові (04622)4-32-17 та на сайті Департаменту у розділі «Державна підтримка».

 

Оголошення про проведення конкурсу оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році

До уваги голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, органів місцевого самоврядування та об'єднаних територіальних громад!

Регіональна конкурсна комісія з оцінки та забезпечення проведення відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Чернігівській області оголошує додатковий конкурс інвестиційних програм на 2016 рік.

Відповідно до положень статті 24-1 Бюджетного кодексу України кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних  програм та проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

Проведення Конкурсу передбачено Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про засади державної регіональної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та іншими нормативно-законодавчими актами.

Спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку передбачено на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:

1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;

2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади;

Основними умовами конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають
будівництво, — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються бюджетні кошти, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Для участі у відборі проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, подавачам проектів необхідно надіслати на електронну адресу регіонального адміністратора: dgkg_vid_bud_2@cg.gov.ua  реєстраційну картку проекту згідно з додатком 1 з метою подальшої реєстрації інвестиційних програм та проектів в системі державного фонду регіонального розвитку на сайті http://dfrr.minregion.gov.ua.

Одночасно зазначаємо, що для формування загального Переліку інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, та подання його на розгляд регіональній конкурсній комісії, необхідно в обов’язковому порядку заповнити та надіслати на адресу регіонального адміністратора форму згідно з додатком 2.

Крім того, відповідно до Наказу Мінрегіону від 24.04.2016 №80 (зі змінами від 01.04.2016 №80), до оцінювання не допускаються проекти, заявники яких не надали на розгляд регіональній комісії необхідних документів, визначених наказом, які подаються для участі у конкурсному відборі (додаток 3), та не розмістили проект заповнений в повному обсязі на сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону у встановлений регіональною комісією строк.

Прийом заявок для участі у додатковому конкурсному відборі проводиться     з 02 липня 2016 року до 12 липня 2016 року включно, щоденно, крім суботи, неділі,  з 08-00 до 17-00;

Контактний телефон для довідок: (0462) 647-853

Форма подання інформації для створення проекту регіонального розвитку в онлайн платформі Державного фонду регіонального розвитку

Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути)

Чернігівська обласна державна адміністрація проводить конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської області (внутрішньообласні маршрути).

Конкурси відбудуться 25 жовтня 2016 року о 10 годині в приміщенні Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, каб.№5. Реєстрація учасників конкурсів з 9.00 год.

Телефон для довідок: 675-909

Перелік необхідних документів на конкурс

*****

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2017 році

Конкурс проводиться відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) та розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 01 квітня 2016 року № 182 «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова  підтримка з обласного бюджету».

Пріоритетні соціальні завдання, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти громадських організацій та творчих спілок:

 1. Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді.

Види діяльності :

проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, змагань, зборів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, зльотів, марафонів, походів, концертів, та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою забезпечення:

1.1. формування патріотичної свідомості молоді, зокрема у навчальних закладах і у молодіжному середовищі, шляхом розвитку історичної пам’яті; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності.

1.2. виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, формування шанобливого ставлення до внеску національних меншин у державотворчі процеси України;

1.3. посилення профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді;

1.4. залучення молоді до організації та проведення молодіжних культурно-мистецьких, спортивних, інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди Дня Соборності, Дня пам’яті героїв Крут, Дня пам’яті та примирення, Дня молоді, Дня Конституції, Дня незалежності, Дня Державного Прапора, Дня захисника України, Дня гідності та Свободи інших державних свят, визначних та пам’ятних дат.

1.5. підтримка ініціатив молоді та її іноваційного потенціалу, створення умов для творчого і духовного розвитку молоді, її інтелектуального самовдосконалення.

1.6. формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища;

.  

 

 1. Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Види діяльності:

проведення акцій, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, походів, зборів-походів ті інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою забезпечення:

           2.1. підвищення рівня здоров’я, молоді, популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;

           2.2. сприяння зміцненню психічного здоров’я молодих людей; формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі;

           2.3. забезпечення репродуктивного здоров’я молоді; популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

          3.Створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості і самозайнятості молоді).

Види діяльності:

        проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, конференцій, форумів та інших заходів;

видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та  соціальної реклами з метою:

        3.1. формування усвідомлених мотивів молоді щодо вибору певного виду діяльності, що забезпечить задоволення її матеріальних і духовних потреб;

        3.2. сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі;

        3.3. залучення молоді до волонтерської діяльності;

        3.4. формування та реалізація механізму підвищення рівня зайнятості молоді шляхом сприяння її працевлаштуванню, стажуванню на робочих місцях та залученню до суспільно значущої діяльності як способу забезпечення вторинної зайнятості.

Реалізація проекту повинна здійснюватися на території Чернігівської області, в період з січня до грудня 2017 року.

Для участі у конкурсі допускаються проекти, розроблені та подані громадськими організаціями та творчими спілками, які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Конкурсні проекти повинні охоплювати більш як половину районів області та/або забезпечити участь у проекті  осіб з більш як половини районів області.

Орієнтовний загальний фінансовий фонд конкурсу становить 177 тис. гривень, з них:

 • на підтримку проектів молодіжних, дитячих громадських організацій та студентського самоврядування, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді та формування громадянської позиції орієнтовно планується 100 тис. гривень. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, становить 30 тис. гривень;

- на підтримку проектів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового та безпечного способу життя орієнтовно планується 60 тис. гривень. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту,  що подається для участі у конкурсі, становить 10 тис. гривень.

- на підтримку проектів, спрямованих на створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді орієнтовно планується 22 тис. гривень. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту,  що подається для участі у конкурсі, становить 5 тис. гривень.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 75% вартості проекту. Решта 25 % необхідного обсягу фінансування проекту мають бути забезпечені громадською організацією (творчою спілкою) у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплати вартості оренди приміщення, техніки, обладнання і т.д.

Для участі у конкурсі громадські організації та творчі спілки повинні подати конкурсну пропозицію, складену державною мовою.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою, затвердженою розпорядженням голови від 01 квітня 2016 року № 182 «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова  підтримка з обласного бюджету»;

2) копії свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства, статуту (положення), скріплені його печаткою (у разі наявності);

3) копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4) опис проекту та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту, за формою, затвердженою розпорядженням голови від       01 квітня 2016 року № 182 «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова  підтримка з обласного бюджету»;

5) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) проекту;

6) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

 

Проект та кошторис витрат, подані на конкурс, повинні відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року №65 «Про  економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

При плануванні видатків також слід враховувати, що проекти мають бути орієнтовані на рівний доступ в них жінок і чоловіків, у тому числі щодо отримання та поширення будь-якої інформації у молодіжному середовищі.

З метою сприяння соціальній адаптації молоді з числа переселенців при плануванні  проектів передбачати їх залучення до організації та проведення тематичних заходів.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодня (крім вихідних і святкових днів) з 10.00 до 16.00 год. (м. Чернігів, пр. Миру, 14, к. 413, 
тел. 674514, e-mail:dsms_post@cg.gov.uaЭтот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script).


         Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 20 червня 2016 року.

Конкурс буде завершено протягом 15 днів після затвердження обласного бюджету на 2017 рік.

У разі визнання проекту переможцем Конкурсу кошторис витрат має бути  доопрацьований громадською організацією з урахуванням діючих на момент затвердження кошторису норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

        

Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

директора Державного комерційного підприємства «ГОТЕЛЬ «СЛОВ’ЯНСЬКИЙ» (далі – Підприємство), що знаходиться в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області по вул. Луначарського, 2А.

Основним напрямом діяльності Підприємства є надання відповідно до вимог чинного законодавства готельних послуг споживачам.

Документи приймаються до 15 березня 2016 року за адресою: м.Чернігів, 14000, вул. Єлецька, 11 (Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації).

Довідки за телефоном (04622) 4 00 54, 4 15 72.

Для участі в конкурсі особисто подаються та/або надсилаються електронною поштою разом із заявою такі документи:

- належним чином завірена копія документу, що посвідчує особу;

- копія трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи;

- копії документів про вищу освіту;

- біографічна довідка (резюме);

- конкурсна пропозиція;

- згода на обробку персональних даних;

- рекомендації та інші документи на розсуд.

Конкурс відбудеться в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років, досвід керівництва господарською діяльністю підприємства, забезпечення рентабельної фінансово-господарської діяльності.

Документи для участі у конкурсному відборі можуть надсилатися на адресу електронної пошти Управління: ukb_1@cg.gov.ua

Додаток: інформація, що стосується фінансово-економічного стану підприємства:

Форма 1.pdf

Форма 2.pdf

Форма 3.pdf

Форма 4.pdf

Форма 5.pdf

 

*****

 

 

Українська національна конференція JCI «Тренди розвитку малого і середнього бізнесу в Україні»

 

Хочете дізнатися більше про сучасні тренди бізнесу, а також поспілкуватися з одними з кращих їх представників? Тоді ласкаво просимо на Національну конференцію JCI: «Тренди розвитку малого і середнього бізнесу в Україні»!

JCI Ukraine - це українська філія Міжнародної Федерації молодих лідерів та підприємців. JCI Ukraine розпочала свою діяльність в 2002 році і до сьогоднішнього часу працює в чотирьох основних напрямках:

• Розвиток бізнесу (Business)

• Міжнародний розвиток (International)

• Індивідуальний розвиток (Individual)

• Соціальний розвиток (Community)

У рамках конференції організатори підготували для Вас інтенсивну і насичену програму, яка включає в себе наступні тематичні блоки:

• Можливості розвитку бізнесу в період кризи

• Інвестиції: що це таке і звідки їх взяти

• Start-up and clusters in Ukraine

Серед спікерів заходу:

Олег Малкін, Голова правління ПАТ «Перший Інвестиційний Банк»

Євген Саранцев, засновник trade hub - однієї з найбільших торгових платформ в Україні

Валерій Мірочник, віце президент Clust-UA

По завершенню дня Вас чекає блок веселого і активного спілкування: Гала-вечеря, Business Speed Dating, JCI-караоке

Дата і час проведення: 24 жовтня 12:00 - 22:00 за київським часом

Місце проведення: Київ, вул. Рибальська, 22, Бізнес-центр “Башта №5″

Участь безкоштовна!!! Для участі будь ласка зареєструйтеся за посиланням: http://nc.jci.com.ua/registration/

Контакти

• Анастасія Рева reva.ana7@gmail.com

 

Управління капітального будівництва
Чернігівської обласної державної адміністрації
повідомляє

 

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного комерційного підприємства «ГОТЕЛЬ «СЛОВ’ЯНСЬКИЙ» відбудеться в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації 23 вересня 2015 року о 12.00.

 

*****

 

 

Управління капітального будівництва
Чернігівської обласної державної адміністрації
повідомляє

 

Конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради відбудеться в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації 23 вересня 2015 року об 11.30.

 

*****

 

 

Чернігівська обласна державна адміністрація
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
директора Державного комерційного підприємства «ГОТЕЛЬ «СЛОВ’ЯНСЬКИЙ»

 

Чернігівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного комерційного підприємства «ГОТЕЛЬ «СЛОВ’ЯНСЬКИЙ»(далі – Підприємство), що знаходиться в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області по вул. Луначарського, 2А.

Основним напрямом діяльності Підприємства є надання відповідно до вимог чинного законодавства готельних послуг споживачам.

Документи приймаються до 21 вересня 2015 року за адресою: м.Чернігів, 14000, вул. Бєлинського, 11 (Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації).

Довідки телефоном (04622) 4 00 54, 4 15 72.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- належним чином завірена копія документу, що посвідчує особу;

- копія трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи;

- копії документів про вищу освіту;

- біографічна довідка (резюме);

- конкурсна пропозиція;

- довідка про відсутність в особи судимості;

- рекомендації та інші документи на розсуд.

Конкурс відбудеться в приміщенні Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації 25 вересня 2015 року об 11.00. Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на веб-сайті Управління.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту.

Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;

обсяг надходження коштів до бюджетів;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

Документи для участі у конкурсному відборі можуть надсилатися на адресу електронної пошти Управління: ukb_1@cg.gov.ua

 

*****

 

 

Чернігівська обласна державна адміністрація
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
директора комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства»
Чернігівської обласної ради

 

На виконання розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 31 липня 2015 року № 504-к обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради (далі – Підприємство), що знаходиться в м. Чернігові.

Основним напрямом діяльності Підприємства є всестороннє впровадження нових форм ділового співробітництва та реалізації різноманітних проектів на основі державно-приватного партнерства та виконання робіт, пов’язаних із здійсненням архітектурно-проектувальної та містобудівної діяльності, будівництвом та проведенням технічного нагляду, залученням інвестицій, впровадженням та супроводом інвестиційних, лізингових та кредитних проектів.

Документи приймаються до 17 вересня 2015 року за адресою: м.Чернігів, 14000, вул. Шевченка, 7 (Чернігівська обласна державна адміністрація).

Довідки телефоном (046) 67-50-06.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- заповнений особовий листок обліку кадрів;

- копії документів про повну вищу освіту;

- копія паспорта громадянина України;

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4*6 см;

- інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством;

- довідку про стан здоров’я;

- довідку про відсутність в особи судимості;

- згода на збір та обробку персональних даних;

- рекомендації та інші документи на розсуд.

Конкурс відбудеться в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації. Про дату проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, мають досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років, мають перспективний план розвитку Підприємства та пропозиції щодо його управління.

 

*****

 

 

Оголошується конкурс районних ресурсних центрів у рамках проекту ЄС/ПРООН

 

До уваги районних ресурсних центрів громад Чернігівської області!

Спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» (МРГ) оголошує конкурс районних ресурсних центрів у рамках сільського компоненту. Проект підтримає 50 районних ресурсних центрів громад (РРЦГ) України, які працюють у рамках Третьої фази.

Хто може брати участь у конкурсі: Будь які ресурсні центри, не залежно від часу створення та тривалості співпраці з проектом. У конкурсі не беруть участь ті РРЦГ, які Проект вже підтримував у рамках попередніх фаз.

Кількість заявок РРЦГ від області: необмежена. Квот на область немає. Будуть підтримані 50 найкращих ресурсних центрів України, які працюють у рамках МРГ-3.

Розмір підтримки: 1000 дол. США у гривневому еквіваленті на закупівлю офісної техніки та обладнання.

До участі в конкурсі запрошуються Бобровицький, Срібнянський, Бахмацький, Городнянський районні ресурсні центри громад, які відповідають вище зазначеним вимогам. Для цього необхідно заповнити аплікаційну форму та подати її до 26 серпня до Чернігівського обласного ресурсного центру, який знаходиться за адресою 14000, м. Чернігів, вул. Преображенська, буд.12 кім.9. За будь-якими роз’ясненнями стосовно конкурсу звертатись по телефону до обласного координатора Сили Владислава Григоровича за номером 050 386 9170 або надсилати запитання на електронну адресу: vladislav.syla@undp.org

 

*****

 

 

Чернігівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади директора комунального закладу
«Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»
Чернігівської обласної ради

 

На виконання розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 31 липня 2015 року № 505-к обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» (далі – Заклад)Чернігівської обласної ради, що знаходиться в м. Чернігові.

Основним напрямком діяльності Закладу є :

- збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів та природних об’єктів;

- створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних комплексів та об’єктів;

- організація та здійснення науково-дослідних робіт, у тому числі з вивчення природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розроблення та впровадження наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища, відтворення окремих видів флори та фауни, відновлення порушених екосистем, управління та ефективного використання природних ресурсів, організації та проведення моніторингу ландшафтного та біологічного різноманіття;

- проведення екологічної освітньо-виховної роботи тощо.

Документи приймаються до 30 серпня 2015 року за адресою: м.Чернігів, 14000, вул. Шевченка, 7 (Чернігівська обласна державна адміністрація).

Довідки телефоном (046) 67-50-06.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- ¬особовий листок по обліку кадрів

- копія диплома про освіту з додатками

- дві фотокартки розміром 4*6 см

- копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України

- згода на збір та обробку персональних даних.

Конкурс відбудеться в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, мають досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років, мають перспективний план розвитку Закладу та пропозиції щодо його управління.

 

*****

 

 

 

Чернігівська обласна державна адміністрація
проводить конкурси із визначення пасажирських перевізників
на внутрішньообласних маршрутах загального користування

 

 

 

*****

 

 

 

Європейська підтримка співпраці громад

 

 

Оголошення про проведення конкурсу оцінки та відбору проектів, що можуть реалізовуватися за участі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» (МРГ-3) у 2015-2016 році

До уваги голів райдержадміністрацій, голів органів місцевого самоврядування!

Конкурсна комісія (представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіонбуд), облдержадміністрації, обласної ради, проекту МРГ), з оцінки та забезпечення проведення відбору проектів, що можуть реалізовуватися за участі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» у 2015-2016 році в Чернігівській області оголошує додатковий конкурс проектів та програм на участь у спеціальному пілотуванні відповідно до закону України «Про співпрацю територіальних громад».

Проекти повинні бути спрямовані на сталий соціально-економічний розвиток (проекти співробітництва територіальних громад), що мають на меті пілотування масштабних ініціатив громад із залученням декількох громад та територій для вирішення спільної проблеми.

У конкурсному відборі беруть участь райони Чернігівської області, які нададуть підготовлені в установленому порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування проекти. Для співпраці в рамках проекту МРГ-3 буде відібрано два райони області.

Заявки від Бахмацького, Бобровицького, Городнянського, Семенівського, Срібнянського районів не розглядатимуться, оскільки вони вже є учасниками проекту МРГ-3.

Проекти повинні:

1. Відповідати одному з пріоритетних напрямків діяльності проекту МРГ-3:

а) Охорона здоров’я.

b) Енергозбереження/енергоефективність.

c) Навколишнє середовище.

d. Водопостачання.

2) Впроваджуватися як проекти співробітництва територіальних громад;

3) Відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації.

Умови співробітництва з проектом МРГ-3 наведено в Додатку 1.

Для участі у відборі проектів, що будуть реалізовуватися спільно з проектом МРГ-3, заявники повинні подати на розгляд регіональній комісії проекти за нижченаведеною формою (Додаток 2), а також документи за переліком (додається).

Прийом документів для участі у конкурсному відборі проводиться за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Преображенська, 12, приміщення Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської обласної адміністрації (2 поверх, каб. 9). Документи повинні бути надані на електронну адресу - vladislav.syla@undp.org та додатково в паперовому вигляді.

з 23 червня 2015 року по 03 липня 2015 року, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 08-00 до 17-00;

Контактні телефони: (050) 386-91-70. Сила Владислав Григорович, координатор проекту МРГ-3 в Чернігівській області.

Email: vladislav.syla@undp.org

 

 

Умови співробітництва з проектом ЄС/ПРООН
«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» (МРГ-3)

 

 

 

 

Аплікаційна форма проекту, що може реалізовуватися за участі проекту МРГ-3
на умовах співробітництва територіальних громад району, Чернігівської області

 

 

 

 

*****

 

 

 

 

Оголошення
про проведення конкурсу оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів,
що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році

 

 

До уваги голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, органів місцевого самоврядування!

Регіональна конкурсна комісія з оцінки та забезпечення проведення відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Чернігівській області оголошує конкурс інвестиційних програм на 2016 рік.

Відповідно до положень статті 24-1 Бюджетного кодексу України кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

Проведення Конкурсу передбачено Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про засади державної регіональної політики», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та іншими нормативно-законодавчими актами.

Спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку передбачено на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:

1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;

2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади;

Основними умовами конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються бюджетні кошти, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Для участі у відборі проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, подавачам проектів необхідно надіслати на електронну адресу регіонального адміністратора: dgkg_vid_bud_2@cg.gov.ua реєстраційну картку проекту згідно з додатком 1 з метою отримання подальшої інструкції щодо реєстрації інвестиційних програм та проектів в системі державного фонду регіонального розвитку на сайті http://dfrr.minregion.gov.ua.

Прийом заявок для участі у конкурсному відборі проводиться з 08 червня 2015 року по 18 червня 2015 року, щоденно, крім суботи, неділі, з 08-00 до 17-00.

Контактний телефон для довідок: (0462) 699-243

 

Форма подання інформації для створення проекту регіонального розвитку
в онлайн платформі Державного фонду регіонального розвитку

 

 

*****

 

 

 

Оголошення
про проведення конкурсу оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів),
що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку 2015 року

 

 

До уваги голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, органів місцевого самоврядування!

Регіональна конкурсна комісія з оцінки та забезпечення проведення відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Чернігівській області оголошує додатковий конкурс інвестиційних програм на 2015 рік.

Відповідно до положень статті 24-1 Бюджетного кодексу України кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

Проведення Конкурсу передбачено Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про засади державної регіональної політики», постанов Кабінету Міністрів України «Питання використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку» та «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та іншими нормативно-законодавчими актами.

У конкурсному відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування інвестиційні програми і проекти.

Спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку передбачено на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:

1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації, або стратегічним цілям та завданням розвитку регіонів, де такі стратегії станом на 1 березня 2015 року не затверджені;

2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади;

4) забезпечують житлом внутрішньо переміщених осіб та сімей військовослужбовців — учасників антитерористичної операції;

5) є переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2013—2014 роках.

Основними умовами конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються бюджетні кошти, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

5) зменшення кількості об’єктів незавершеного будівництва шляхом фінансування об’єктів з високим ступенем будівельної готовності, що повинні бути прийняті в експлуатацію у 2015 році;

6) наявність індикаторів успішності програми або проекту та способу їх моніторингу протягом трьох років.

Бюджетні кошти можуть спрямовуються на погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Казначейства, що виникла у минулі роки за бюджетною програмою “Державний фонд регіонального розвитку”, може здійснюватися розроблення проектної документації для проектів, що фінансуватимуться за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької і Луганської областей та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб.

Для участі у відборі проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок цих коштів державного бюджету, заявники повинні подати на розгляд регіональній комісії інвестиційні програми і проекти за формою, встановленою Мінрегіоном, а також документи за переліком (додається).

Прийом документів для участі у конкурсному відборі проводиться за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Преображенська, 12, приміщення Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської обласної адміністрації (2 поверх, каб 14):

з 06 травня 2015 року по 14 травня 2015 року, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 08-00 до 17-00;

Контактні телефони: (0462) 699-243, 699-257.

Email: dgkg_zam_bud@cg.gov.ua

 

 

Форма інвестиційної програми і проекту
регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів
державного фонду регіонального розвитку

 

 

 

 

Форма технічного завдання на інвестиційну програму і проект
регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів
державного фонду регіонального розвитку

 

 

 

 

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному
відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку,
що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 

 

 

Департамент житлово-комунального господарства,
регіонального розвитку та інфраструктури
облдержадміністрації

 

 

*****

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Умови проведення конкурсів
Чернігівською обласною державною адміністрацією із визначення пасажирських перевізників
на внутрішньообласних маршрутах загального користування

 

 

Управління промисловості, транспорту і зв’язку ОДА

 

 

*****

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

*****

 

 

Повідомляємо, що 30 вересня 2014 року о 14-00 в залі засідань № 1 обласної державної адміністрації за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 відбудеться засідання регіональної ради підприємців.

 

Просимо забезпечити участь членів ради, склад якої затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 30 червня 2011 року №230-а “Про утворення регіональної ради підприємців” та доповнено розпорядженням від 26 вересня 2011 року № 333-а.

 

*****

 

 

Повідомляємо, що 17 липня 2014 року о 14-30 в залі засідань № 2 обласної державної адміністрації за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 відбудеться засідання регіональної ради підприємців.

 

Запрошуються члени ради, склад якої затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 30 червня 2011 року №230-а “Про утворення регіональної ради підприємців” та доповнено розпорядженням від 26 вересня 2011 року № 333-а.

 

Департамент економічного розвитку ОДА

 

 

*****

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласна державна адміністрація повідомляє, що голова обласної спостережної комісії Стрілець Микола Іванович достроково припинив свої повноваження у зв’язку зі звільненням з посади першого заступника голови облдержадміністрації.

 

Чернігівська обласна державна адміністрація

 

 

*****

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Для передачі в оренду пропонується колишня службова будівля №7 військового містечка №2 площею 670,5 кв.м, розташована за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 145, яка перебуває на балансі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області.

За довідками звертатися до регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області (м. Чернігів, проспект Миру, 43, тел. 77-71-83).

 

Регіональне відділення
Фонду державного майна України
по Чернігівській області

 

*****

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласна державна адміністрація повідомляє, що відповідно до "Положення про спостережні комісії", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429, повноваження обласної спостережної комісії закінчуються 29 грудня 2013 року, та до зазначеного терміну формується новий її склад.

 

Чернігівська обласна спостережна комісія

 

 

*****

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Відповідно до доручення Першого заступника голови обласної державної адміністрації від 05 квітня 2012 року № 05-11/866 та Програми науково-технічного та інноваційного розвитку  Чернігівської області на 2011-2015 роки, затвердженої сесією обласної ради 25 березня 2011 року, з 10 квітня по 15 червня 2012 року проводиться конкурсний відбір інноваційних проектів суб’єктів господарювання області з метою їх фінансово-кредитної підтримки за рахунок коштів обласного бюджету на умовах зворотності.

Положення про порядок проведення конкурсного відбору та фінансування інноваційних проектів за рахунок коштів обласного бюджету затверджене розпорядженням голови обласної державної адміністрації від       18 липня 2007 року № 295 (додається).

Для участі в Конкурсі суб’єкти господарювання подають до конкурсної комісії документи зазначені в додатках 1,2,3 Положення в двох примірниках.

Заяву про участь у конкурсі та комплект документів необхідно подати головному управлінню економіки обласної державної адміністрації до              31 травня 2012 року.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Отримати додаткову інформацію про умови Конкурсу можна у головному управлінні економіки обласної державної адміністрації за адресою:  м.Чернігів, вул. Шевченка, 7, кімната 23.

Тел/факс 675-642, 669-158

E-mail: gue@cg.ukrtel.net

 

 

Затверджено
розпорядженням голови
облдержадміністрації
від 18 липня 2007 року № 295

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок проведення конкурсного відбору та фінансування інноваційних проектів
за рахунок коштів обласного бюджету
через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

1. Це Положення визначає порядок організації і проведення конкурсного відбору та фінансування інноваційних проектів за рахунок коштів обласного бюджету, що направляються на реалізацію інноваційних програм.

2. Метою проведення конкурсу є відбір інноваційних проектів для надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам господарювання області на умовах зворотності через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області (далі – Фонд).

3. Загальними засадами фінансування інноваційних проектів суб’єктів господарювання є: конкурсний відбір проектів, строковість, платність, зворотність, забезпеченість, цільове використання коштів.

4. Інноваційні проекти у галузях економіки, у першу чергу з впровадження передових енергозберігаючих технологій та технологій з виробництва альтернативних джерел палива відбираються на конкурсній основі конкурсною комісією по відбору інноваційних проектів (далі – Комісія), склад якої затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації.

5. До складу Комісії входять представники головного управління економіки облдержадміністрації, головного управління статистики в області, Регіонального Фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області, вищих навчальних закладів, промислових підприємств, інших організацій.

До роботи Комісії можуть залучатися незалежні експерти.

6. Засідання Комісії вважається таким, що відбулось, якщо в його роботі прийняли участь не менше двох третин загальної кількості членів Комісії.

Рішення комісії приймається простою більшістю голосів членів Комісії, які брали участь у голосуванні.

Рішення оформлюється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами Комісії.

7. Конкурсний відбір проводиться протягом року у визначені Комісією строки і закінчується не пізніше ніж до 1 листопада року, протягом якого передбачається надання кредиту на реалізацію інноваційного проекту.

8. Оголошення про проведення конкурсу розміщується Комісією на web – сайті облдержадміністраціції.

9. Для участі у Конкурсі суб’єкти господарювання подають до конкурсної комісії в двох примірниках такі документи: заявку за встановленою формою (Додаток 1);

інформаційну картку проекту за встановленою формою (Додаток 2);

бізнес-план інноваційного проекту;

інші документи (Додаток 3).

Відповідальність за достовірність інформації, яка міститься в усіх наданих документах, несе позичальник, який подав заявку.

10. Основними критеріями конкурсного відбору є:

науково-технічний;

виробничий;

ринковий;

фінансово-економічний;

соціальний та екологічний.

Науково-технічний критерій розкривається через наявність свідоцтва про державну реєстрацію інноваційного (пріоритетного інноваційного) проекту; науково-технічний потенціал позичальника (наявність співробітників з науковими ступенями, наявність науково-дослідних та експериментальних лабораторій, наявність об’єктів інтелектуальної власності, у тому числі винаходів, корисних моделей, промислових зразків, на які виробник продукту має державні охоронні документи (патенти, свідоцтва) чи одержані від власників цих об`єктів інтелектуальної власності ліцензії); перспективність впровадження запропонованих технічних рішень; технічний рівень проекту.

Виробничий критерій розкривається через забезпеченість виробництва необхідними сировиною, матеріалами, комплектуючими, обладнанням і устаткуванням; рівень технологічних нововведень при реалізації проекту; забезпеченість виробництва кваліфікованим персоналом; можливість використання відходів виробництва.

Ринковий критерій розкривається через відповідність проекту потребам ринку; комерційний успіх позичальника при реалізації проекту; рівень реклами для просування запропонованого продукту на ринок; конкурентоспроможність продукції за ціною та якістю, захищеністю від старіння тощо.

Фінансово-економічний критерій розкривається через передбачуваний рівень рентабельності; термін окупності проекту; частку власних коштів позичальника у повній вартості проекту; надійність забезпеченості повернення кредиту (права власності на майно, що пропонується передати в заставу, його ліквідність; надійність та стабільність поручителя/гаранта тощо); платоспроможність та фінансову стабільність позичальника.

Соціальний та екологічний критерії розкриваються через вплив реалізації проекту на рівень зайнятості населення; вплив реалізації проекту на створення нових робочих місць; надходження платежів до бюджетів; вплив виробничих процесів, задіяних у реалізації проекту, на навколишнє природне середовище; відповідність вимогам санітарно-гігієнічних, радіаційних, екологічних, архітектурних та інших норм, встановлених законодавством України.

11. Комісія відбирає проекти, які, в порівнянні з іншими, мають кращі показники за визначеними у пункті 10 цього Положення критеріями, та приймає рішення щодо переліку проектів-переможців Конкурсу в межах коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування, та коштів, повернутих до бюджету по раніше наданих кредитах на реалізацію інноваційних проектів.

12. У першу чергу кредитуються проекти, які отримали позитивний висновок Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР) про їх ефективність в частині впровадження передових енергозберігаючих технологій та технологій з виробництва альтернативних джерел палива та/або свідоцтво про державну реєстрацію інноваційного проекту.

13. До участі у Конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання, або їх участь у Конкурсі може бути припинена у разі, коли вони:

визнані банкрутами або стосовно них порушено справу про банкрутство;

перебувають у стадії ліквідації;

перебувають у стадії реорганізації, що веде за собою зміни власника та форми господарського управління;

подали недостовірну інформацію щодо Проекту або свого фінансово-економічного стану;

подали на Конкурс проект без отримання необхідних дозволів або узгоджень відповідних державних органів та спеціальних служб, у випадку якщо реалізація такого проекту відповідно до законодавства потребує отримання дозволів або узгоджень;

мають більш як за два місяці заборгованість з виплати заробітної плати, із сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів і Пенсійного фонду; не мають відповідного кадрового, науково-технічного та виробничого потенціалу для реалізації проекту.

14. Не підлягають кредитуванню витрати, які безпосередньо не пов’язанні з реалізацією проекту, зокрема:

покриття збитків господарської діяльності позичальника;

формування та збільшення статутного фонду будь-яких підприємств, установ та організацій;

внесення платежів до бюджетів;

сплата процентів за користування кредитами;

придбання цінних паперів або здійснення інших інвестицій в цінні папери.

15. Фінансування проектів здійснюється при наявності забезпечення зобов’язань повернення коштів. Як забезпечення повернення коштів може бути застава майна, банківська гарантія, договір поруки та інше забезпечення, не заборонене законодавством України.

16. Організація фінансування, контроль за цільовим використанням коштів та впровадженням інноваційних проектів здійснюється відповідно до розділів 4-6 Положення про порядок фінансування проектів суб’єктів малого підприємництва за рахунок коштів місцевих бюджетів через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 8 жовтня 2004 року № 293.

Перерахування Фонду коштів, передбачених для фінансування інноваційних проектів суб’єктів господарювання, здійснюється головним фінансовим управлінням облдержадміністрації через головне управління економіки облдержадміністрації. Згідно з Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів головне управління економіки облдержадміністрації перераховує призначені для фінансування кошти на реєстраційний рахунок Фонду в управлінні Державного казначейства у Чернігівській області.

Фінансування здійснюється Фондом через бюджетний рахунок, відкритий Фонду в Головному управлінні Державного казначейства України в Чернігівській області (далі – ГУДКУ в Чернігівській області). Фонд є одержувачем коштів обласного бюджету в мережі головного розпорядника.

17. Умови надання фінансово-кредитної підтримки для реалізації інноваційних проектів (строк кредиту, пільговий період щодо повернення кредиту, розмір відсоткової ставки та інші) визначаються Комісією.

Розмір відсоткової ставки встановлюється з урахуванням складових: не менше, ніж 6% річних – на користь Фонду для виконання кошторису доходів і витрат, 4% річних – на користь уповноважених банків, через які надається кредит, до 1% річних на формування обов’язкового резерву за вимогами НБУ.

18. Фонд щоквартально надає головному управлінню економіки облдержадміністрації звіт про рух коштів, передбачених на фінансово-кредитну підтримку інноваційних проектів.

Керівник апарату
облдержадміністрації В.В. Приходько

 

 

 

Додаток 1
до Положення
Конкурсній комісії по відбору інноваційних проектів

 

 

 

 

 

ЗАЯВКА
на участь у конкурсному відборі інноваційних проектів
для надання фінансово-кредитної підтримки за рахунок коштів обласного бюджету

 

 

Просимо розглянути інноваційний  проект ___________
_____________________________________________________________
(повна назва проекту)
____________________________________________________________
з метою надання фінансово-кредитної підтримки_____________________________________
(повна назва позичальника (підприємства)
для його реалізації.
Вид кредиту__________________________________________________
Сума фінансово-кредитної підтримки /___________________ / гривень.
/цифрами/                     /прописом/
Строк користування  _____________________ місяців.
Забезпечення, що пропонується __________________________________
_____________________________________________________________
Додатки: 1. Інформаційний лист на ___  арк.
2.              
3.
До Заявки додаються документи відповідно до вимог пункту 9 Положення про порядок проведення  конкурсного відбору та фінансування інноваційних проектів за рахунок коштів обласного бюджету через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області
_______________ ____________________ /_________________/
(посада)                                  (підпис)                         (прізвище, ініціали)
„___„ __________ 200__ р.
М.П.

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

 

 

1. Дата заповнення                                                                                       
2. Особа для контакту                                                                                           
телефон/факс                                                                                                
3. Місцезнаходження виробництва                                                                       
__________________
4. Електронна пошта (e-mail) та веб-сайт                                                     
5. Чисельність працівників                                                                           
6. Основні види діяльності                                                                                    
7. Наявність ліцензій (на окремі види діяльності, які стосуються проекту і підлягають ліцензуванню)                                                                                                                 
8. Керівництво позичальника (суб’єкта господарювання - юридичної особи):


Особа/Посада

Директор

Головний бухгалтер

Інші вповноважені особи

Прізвище

 

 

 

Ім’я

 

 

 

По батькові

 

 

 

Ідентифікаційний номер з ДРФО (за наявності)

 

 

 

                                                                               
9. Наявність непогашених кредитів, позик, іншої заборгованості    
10. Цілі фінансування____________________________________________
11. Назва проекту, що пропонується для кредитування________________
__________________________________________________________________
12. Статус проекту (новий вид діяльності, розширення, модернізація існуючого виробництва тощо)______________
__________________________________________________________________
13. Сфера діяльності проекту ____________________________________
14. Повна вартість проекту ___________________________________грн.
у тому числі: -__________________ грн.. власні вкладення заявника в проект __________________грн. – кошти обласного бюджету _________грн. – інші джерела фінансування
15. Форма власного внеску заявника ______________________________________________
16. Термін користування кредитом_____________________________________
17. Бажана тривалість періоду відстрочки погашення основної суми боргу ________________
Запропоноване забезпечення
18. Застава
Опис предмета застави (предмет застави, рік випуску, дата введення в експлуатацію, інвентарний номер, плановий період експлуатації (років), залишкова балансова вартість, гривень).
19. Гарантія/порука.                                                                                    
19.1. Найменування та адреса гаранта (поручителя) ___________________________________.

Керівник __________________      _________________
підпис                                   (прізвище, ініціали)

Головний бухгалтер _________      _________________
підпис                   (прізвище, ініціали)
М. П.

 

 

Додаток 2 до Положення

 

 

Інформаційна картка Проекту

 

 

                                                                                                                                                                                                                                         
1. Напрямок                                                                                            
2. Ключові слова                                                                                                                                                                                                                        
3. Характеристика інноваційної продукції (послуг) за проектом                                                                                                                                                                          
(назва, тип/модель,
4. Місце реалізації проекту                                                                                                                                                                                               
5. Основні ринки збуту продукції за проектом                                                                                                                                                                        
6. Термін реалізації проекту:
початок –
завершення –
7. Фінансові показники:
7.1. Загальна вартість проекту                                                               
у тому числі (роки, витрати):                                                                          
7.2. Джерела і умови фінансування проекту:
власні кошти ( в тому числі запозичені)                                                
кошти інвесторів (у тому числі зарубіжних) та форма їх залучення                                                                                                                               
8. Термін окупності проекту                                                                           
9. Екологічний ефект                                                                              
10. Соціальний ефект:
кількість задіяних робочих місць                                                          
у тому числі буде створених додатково                                                
інші види                                                                                                

Від виконавця:
Керівник __________________      _________________
підпис                           (прізвище, ініціали)

Головний бухгалтер _________      _________________
підпис                           (прізвище, ініціали)
М. П.

 

Додаток 3 до Положення

ІНШІ ДОКУМЕНТИ

Для участі у Конкурсі позичальники подають додатково в двох примірниках такі документи:

завірена в установленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

завірена в установленому порядку копія статуту (положення) юридичної особи;

графік та напрямок використання коштів кредиту;

у разі, якщо реалізація проекту відповідно до законодавства потребує отримання дозволів або узгоджень відповідних державних органів та спеціальних служб необхідно додати вказані дозволи або узгодження;

проектно-кошторисна документація затверджена та погоджена в установленому порядку;

інформація про отримані підприємством кредити за останні три роки, дебіторську та кредиторську заборгованість, стан виплати заробітної плати, податків та внесків до органів соціального страхування на дату заяви, підписана керівником та головним бухгалтером підприємства та завірена печаткою підприємства;

копії форм фінансової звітності № 1 – 4, передбачених наказом Міністерства фінансів України від 31 березня 1999 року № 87 "Про затвердження Положень (стандартів) бухгалтерського обліку", зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 21 червня 1999 року за № 391/3684, за поточний та минулий роки на момент останньої звітної дати;

довідка органу державної податкової служби за місцем реєстрації як платника податків про стан розрахунків з державним бюджетом.

Останні новини

Анонси

Погода