back

«Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю»: як скористатися інноваційною розробкою служби зайнятості

25-09-2019 | 10:03

Пізнати світ професій і зробити власний професійний вибір тепер школярам допомагає «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Цей інтерактивний профорієнтаційний програмний продукт з віртуальними елементами — чергова новація служби зайнятості.

Для перегляду 3D-контенту потрібен смартфон чи планшет, а також роздруківка «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Треба лише завантажити безкоштовний мобільний додаток. Зробити це можна за допомогою посилання або QR-коду, надрукованому в брошурі/буклеті.

Програма працює при активній камері, якою треба вловити три маркери на зображеннях. Потім на екрані візуалізуються атрибути десяти професій майбутнього: інженера-робототехніка, архітектора віртуальної реальності, наномедика, фахівця зі створення людських органів, онлайн-педагога, планувальника smart-міста, рециклінг-технолога, сіті-фермера, wellness-консультанта для літніх людей, сіті-еколога. Усі спеціальності підібрані з урахуванням тенденцій і викликів сьогодення та прогнозів потреб ринку праці на майбутнє.

У службі зайнятості переконані: ця новація дозволила дітям не лише ознайомитися з особливостями професій, що з’являться зовсім скоро, а й візуально уявити їх. Це спонукатиме старшокласників замислитися над власним вибором і зробити його свідомо й зважено.

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості