Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  10 Вересня 2018 10:14

                  У Чернігові вперше відсвяткували День Десни

                  Цими вихідними чернігівці та гості міста під гаслом «Збережемо річку для наступних поколінь» відзначали День Десни — головної водної артерії області.

                  Організатори — Деснянське басейнове управління водних ресурсів та ГО «За відродження Десни» за підтримки Державного агентства водних ресурсів України, Чернігівської ОДА та Чернігівської міської ради — планують святкувати щорічно.

                  Привітала учасників заходу й заступник голови ОДА Наталія Романова. На її переконання, таке свято не тільки змінить ставлення населення до водних ресурсів, а й допоможе виховати екологічно-свідоме майбутнє покоління.

                  Розпочалося дійство змаганнями із веслування на човнах «Дракон». Потім продовжилося у сквері імені Б. Хмельницького, де, зокрема, нагородили переможців змагань та оголосили результати попередньо проведених конкурсів: «Десна в об’єктиві», «Кращий логотип свята» та «Краща стаття екологічного спрямування».

                  Відпочивали не тільки дорослі: у сквері працювало дитяче AQUA-містечко з майстер-класами на річкову тематику, дослідами під мікроскопом, аніматорами, ART-сушкою дитячих малюнків тощо.

                  Святкового настрою додала концертна програма «Десно моя синьоока».

                  Детальніше у сюжеті телеканалу «Дитинець»:

                   

                   

                  Департамент інформаційної діяльності
                  та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua