Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  08 Вересня 2018 08:00

                  8 вересня у Сновському районі оголошено Днем жалоби

                  Для вшанування пам’яті загиблого бійця, справжнього патріота і захисника України – старшого матроса Максима Авдієнка, жителя Сновська, який загинув під час виконання військового обов’язку в зоні операції об’єднаних сил, у Сновському районі 8 вересня оголошено Днем жалоби.

                  Відповідне розпорядження підписав голова Сновської райдержадміністрації Валерій Радібеда.

                  На знак скорботи за загиблим будуть приспущені Державні Прапори України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району.

                  Крім того, на території району буде обмежено проведення розважально-концертних заходів, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua