Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  31 Серпня 2018 15:02

                  Безробітним учасникам АТО пропонують безкоштовне навчання в університеті

                  У Чернігівському міському центрі зайнятості вчора, 30 серпня, відбувся інформаційний семінар для безробітних учасників АТО, на якому вони дізналися про можливість безкоштовного навчання в Чернігівському національному технологічному університеті.

                  За словами представника навчального закладу Олени Петрик, навчання проводитиметься в рамках Проекту «Україна–Норвегія» — «Професійна перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей». Він покликаний зменшити вплив негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектора України на звільнених у запас українських військовослужбовців та членів їхніх родин.

                  — Основу проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України, з метою підвищення їх професійної конкурентоспроможності, — зазначила Олена Петрик.

                  Виконавець основної частини проекту в області — Чернігівський національний технологічний університет, тому саме на його базі й проводитиметься навчання. До речі, подібні курси в Чернігові організовуються вже третій рік поспіль. Цього разу навчатимуть за програмами «Інтернет технології в бізнесі та WEB-дизайн» та «Підприємництво у сфері оздоровчо-рекреаційної діяльності». Тривалість навчання — три місяці. Розпочнеться новий семестр 20 вересня. Заняття проходитимуть у вечірній час.

                  Учасники семінару також ознайомилися з дисциплінами, які доведеться опановувати, та графіком проведення занять.

                  До речі, проект «Україна – Норвегія» реалізується в нашій державі з 2003 року і став одним із наймасштабніших міжнародних проектів на території України. Він є соціальним, а тому для військовослужбовців та дорослих членів їхніх сімей участь у ньому безкоштовна.

                   

                   

                  За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua