Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  31 Серпня 2018 14:47

                  Бізнес любить сміливих та ініціативних

                  Так кажуть у службі зайнятості. Тут обіцяють психологічно підготувати людину до роботи, фінансово полегшити старт, а також дати всю можливу інформацію з різних аспектів підприємництва. Отже, відкриваючи власну справу, завжди варто пам’ятати: універсальних рішень на всі випадки життя не існує. Дуже багато залежить від особистості, її наполегливості, кмітливості, працездатності. Започаткувати, а головне, успішно вести свій бізнес — справа, звісно, важка й ризикована, але зазвичай цікава й прибуткова.

                  — Безробітним, які бажають стати підприємцями, надається консультаційна, правова та фінансова підтримка, — говорить начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Олена Кульгейко. — Для них проводяться тематичні семінари, тренінги, профдіагностичні тестування на визначення підприємницького потенціалу, надаються індивідуальні профконсультації, а також допомога у визначенні бізнес-ідеї та складанні бізнес-плану. Підприємців-початківців служба зайнятості підтримує й матеріально, надаючи їм виплату допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи.

                  Колишні безробітні втілюють свої бізнес-ідеї в різних сферах діяльності: виробництві, сільському господарстві, торгівлі, наданні різноманітних видів послуг, зокрема ремонтних та транспортних.

                  Упродовж січня–липня цього року 10 жителів області відкрили власні справи за сприяння служби зайнятості. Серед них — учасники антитерористичної операції Антон Муравейник з Чернігова (наразі директор науково-виробничого підприємства «Тейден», що виробляє засоби гігієни) та Андрій Кисіль з Куликівки (має власний спеціалізований магазин з продажу рибальських товарів).

                  Цікавою бізнес-ідеєю може похвалитися Прилуччина. Її жителька Наталія Черевко за сприяння служби зайнятості відкрила власну справу з виготовлення солодощів із натуральних компонентів.

                   

                  За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua