Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Громадськість підтримала укріплення берегу Десни біля села Велике устя

20-06-2018 16:09

19 червня в селі Велике Устя Сосницького району Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації провів громадське слухання Звіту з оцінки впливу на довкілля проекту з берегоукріплення Десни поблизу вказаного населеного пункту.

Укріплення надводної і підводної частини лівого берега річки планує здійснити Деснянське басейнове управління водних ресурсів уже цієї осені. Передбачається облаштування берегозахисних шпор та закріплення міжшпорного простору кам’яним накидом. Ці роботи забезпечать захист села та сільськогосподарських земель від шкідливої дії вод.

Унаслідок вільного меандрування Десни існує загроза руйнування ділянки автомобільної дороги Сосниця – Шаповалівка та підмиву опор мосту з подальшим їх руйнуванням. Крім того, під загрозою вимиву та руйнування знаходяться міжміські кабелі зв’язку, які в цьому місці перетинають русло річки.

У зв’язку з цим усі жителі Великого Устя, які прийшли на громадські слухання, підтримали провадження планованої діяльності з укріплення берегу.

Нагадуємо, що громадське обговорення Звіту триватиме до 6 липня 2018 року.

 

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку,
екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини

АнонсиПогода