Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Комісія визначила переможців конкурсу громадських проектів на 2018 рік

23-01-2018 12:47

Цьогоріч у рамках обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» реалізовуватимуться 7 проектів інститутів громадянського суспільства.

Таке рішення прийняла конкурсна комісія сьогодні, 23 січня.

Як повідомлялося раніше, на конкурс громадських проектів, що фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету в 2018 році, було подано 8 заявок від 7 громадських організацій Чернігівщини.

У червні минулого року за результатами розгляду та індивідуального оцінювання членами конкурсної комісії був сформований рейтинг конкурсних пропозицій.

Відповідно до виділених з обласного бюджету на 2018 рік коштів комісія визначила переможців згідно з рейтингом. Таким чином, цьогоріч реалізовуватимуться наступні громадські проекти:

1. ІГС: Громадська організація «Чернігів Європейський»; проект «Історичний квест «Патріоти Чернігівщини»;

2. ІГС: Новгород-Сіверська районна громадська організація «Княжий ГРАД»; проект «Living lesson» (живий урок);

3. ІГС: Громадська організація «Громадське телебачення: Чернігів»; проект «Разом за життя»;

4. ІГС: Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ»; проект «Чернігівці в Українській Революції»;

5. ІГС: Асоціація регіональних засобів масової інформації; проект: «Децентралізація у медіа: доступно, достовірно, актуально»;

6. ІГС: Громадська організація «Громадське телебачення: Чернігів»; проект «Реформа медицини стосується кожного!»;

7. ІГС: Громадська організація «Епоха свідомості»; проект соціально-психологічної реінтеграції жінок, що перебувають у конфлікті із законом «Калиновою дорогою змін».

Крім того, для проведення моніторингу реалізації конкурсних заявок, забезпечення дієвого контролю за використанням бюджетних коштів та надання методичної допомоги за кожним проектом-переможцем закріплені члени комісії, які будуть слідкувати за їх виконанням, відвідувати організовані в рамках проектів заходи та консультувати їхніх авторів у разі потреби.

Протокол № 3
засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2018 році
від 23.01.2018.

 

Список членів конкурсної комісії, закріплених за проектами ІГС для проведення їх моніторингу
в 2018 році

 

Читати також: Комісія затвердила рейтинг громадських проектів на 2018 рік

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини

АнонсиПогода