Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Сільгосппідприємці Чернігівщини ознайомилися з окремими аспектами законодавства у сфері оподаткування та земельних правовідносин

30-11-2017 15:54

Актуальні питання оподаткування та земельних відносин розглянули цього тижня, 28 листопада, учасники семінару-практикуму для керівників і представників сільгосппідприємств області.

Організатором заходу виступив Департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації за участю громадської спілки «Аграрний союз України» та Чернігівського обласного союзу сільськогосподарських підприємств.

Серед розглянутих питань – оподаткування на додану вартість, у тому числі послідовність дій платника ПДВ у разі блокування податкових накладних, сплата податку з доходів фізичних осіб, військовий збір тощо.

Значну увагу експерти-доповідачі приділили земельним правовідносинам, зокрема, новим вимогам до договорів, особливостям їх складання, змінам у правилах використання земель, власники яких померли, ризикам орендарів у випадках, коли орендодавці не отримують орендну плату.

Крім того, йшлося про новий порядок перевірок підприємств органами Держпраці, штрафні санкції та способи захисту, типові помилки підприємств. Учасники семінару отримали відповіді на актуальні питання трудових і земельних відносин у фермерських господарствах.

У ході обговорення спікери поділилися власним досвідом на прикладах своєї практики.

Також учасників семінару поінформували про новий інструмент кредитування сільськогосподарських товаровиробників – аграрну розписку та практику її впровадження.

 

За інформацією Департаменту агропромислового
розвитку Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини

АнонсиПогода