Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  17 Серпня 2017 16:25

                  На Чернігівщині діє оперативний штаб з питань захисту прав землевласників

                  У серпні-жовтні гостро постає питання попередження рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю. Аби убезпечити аграріїв від рейдерства, Уряд підтримав ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах штабів, які повинні оперативно реагувати на випадки спроб захоплень сільгоспземель. До складу цих штабів мають входити як представники структурних підрозділів ОДА, так і територіальних підрозділів Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастру, аграрних асоціацій.

                  Перший такий оперативний штаб розпочав діяти на початку серпня в Херсонській області. На рівні Кабміну під керівництвом першого віце-прем’єра Степана Кубіва сформована відповідна робоча група.

                  У Чернігівській ОДА організаційне засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників відбулося вчора, 14 серпня, під головуванням першого заступника голови ОДА Леоніда Сахневича.

                  Члени штабу напрацьовували алгоритм дій у разі отримання повідомлень про спроби рейдерських захоплень земель аграріїв чи зібраного ними збіжжя, обговорили повноваження профільних служб, у тому числі юстиції та Нацполіції. Акцентували на необхідності проводити консультативну роботу серед аграріїв, залучати до попереджувальної роботи представників профспілок. Зауважили на важливості широкої роз’яснювальної роботи серед населення, аби громади також при необхідності долучалися до відстоювання інтересів місцевих сільгосппідприємців.

                  До речі, головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області розпочало роботу мобільних консультативних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги. Громадянам фахово надаватимуться роз’яснення з питань захисту прав землевласників та землекористувачів. Перший виїзд до Ічнянського району відбувається сьогодні, 15 серпня. Взагалі ж протягом серпня-жовтня мобільними точками доступу планують охопити всю область.  

                  Читати також: Графік роботи мобільних груп безоплатної правової допомоги

                  До уваги аграріїв!

                  Для оперативного реагування в разі спроб рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю звертайтеся до:

                  — Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, контактні телефони: (0462) 77-44-88 (приймальня Департаменту, понеділок-п’ятниця з 8:00 до 17:00), (0462) 67-64-50 (черговий, цілодобово);

                  — Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, контактні телефони:  (0462) 651-528, (0462) 651-523 (понеділок-п’ятниця з 8:30 до 17:30), 097 9645708.

                   

                   

                   

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua