back

Другий обласний художній медіа-конкурс «Моя Україна – єдина країна!» розпочався на Чернігівщині

17-07-2017 16:00

Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки інших інститутів громадянського суспільства проводить другий обласний художній медіа-конкурс «Моя Україна – єдина країна!». Проект спрямовано на пропагування ідеї єдності та цілісності нашої країни.

У ході реалізації проекту заплановані наступні заходи:

- «оцифрування» малюнків, що надійшли на Конкурс;

- створення меморіального музею-архіву малюнків в електронному вигляді та розміщення його в соціальних мережах для загального доступу;

- проведення виставок оригіналів малюнків у публічних місцях;

- урочисте нагородження учасників Конкурсу із залученням ЗМІ та розповсюдженням інформації про заходи;

- організація зустрічей молоді з особистостями, які зробили внесок для збереження єдності та цілісності країни;

- виготовлення та розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок/постерів з малюнками конкурсантів.

Конкурс триватиме з 1 липня до 31 жовтня 2017 року.

Проект реалізується за фінансової підтримки з обласного бюджету в рамках обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада».

Конкурс проводиться за сприяння таких установ та організацій: Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України та Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету Товариства сприяння обороні Україні по Чернігівській області; благодійного фонду «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»; культурно-мистецького центру «ІНТЕРМЕЦЦО»; громадських організацій «ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області», «СУСПІЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ», «ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА».

Організатори запрошують до участі в Конкурсі всіх бажаючих жителів Чернігівщини віком до 18 років. З умовами Конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

 

За інформацією Міської громадської організації
«Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ»

 

Останні новини

Анонси

 
Погода