Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                    19 Травня 2017 12:12

                    Бібліотеки Чернігівщини за популяризацію європейських цінностей

                    В обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка учора, 18 травня, відбулася науково-практична конференція «Роль публічної бібліотеки в утвердженні європейських цінностей в житті місцевої громади».

                    Під час заходу провідні фахівці наукових та публічних бібліотек, вишів та представники громадських організацій Чернігівщини обговорили вплив державної бібліотечної політики на реформи і розвиток у європейському контексті, а також діяльність бібліотек в об’єднаних територіальних громадах.

                    Із доповідями про популяризацію європейських цінностей, особливості організації та роботи пунктів і центрів європейської інформації виступили представники бібліотек Чернігова, Ніжина, Городнянського, Борзнянського та Сновського районів.

                    Окремо обговорили і співпрацю бібліотеки імені В.Г. Короленка з відомими митцями. Так, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта спільно з бібліотекою проводить цікаві проекти для поєднання української та європейських культур. Відомий скульптор Геннадій Єршов у контексті взаєморозуміння та співдружності Польщі та України організував мистецький проект «Чернігів — Гданськ».

                    Значну увагу учасники заходу приділили роботі бібліотек з молоддю у процесі європейської інтеграції.

                    Доповненням конференції стала книжково-ілюстративна виставка «Україна та Євросоюз», яку підготували працівники відділу наукової інформації і бібліографії закладу.

                     

                    За повідомленням обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua