Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

Національне агентство з питань запобігання корупції проводить інформаційну компанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів.

Враховуючи викладене, запрошуємо взяти участь у даному заході, що відбудеться 22 листопада 2017 року початок о 09:30 в будинку засідань обласної ради – сесійній залі та конференц – залі.

Учасникам семінару-тренінгу необхідно попередньо пройти онлайн реєстрації та скласти тест на знання Закону України «Про запобігання корупції» (онлайн).

Посилання на сайт Національного агентства з питань запобігання корупції (i.shtohun@nazk.gov.ua),  (https://goo.gl/forms/yV7Eniyl7QRPYOxY2).

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати від Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації (676-052), контактних осіб НАЗК вказаних у листі (044-200-06-31, 044-200-08-26).

Для безпосередньої організації семінарів (враховуючи вимоги листа та запропоновану Програму НАЗК, а також категорю слухачів, що братимуть участь) запропоновано залучити профільні структурні підрозділи, фахівців облдержадміністрації - відповідно до розподілу обов'язків, а також Регіональний центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.