Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
                    26 Лютого 2016 10:03

                    Підтримка місцевого книговидання

                    Одним із пріоритетних напрямів підтримки книговидання в області є випуск творів місцевих авторів, який здійснюється в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

                    Випуск творів здійснюється за результатами конкурсу рукописів місцевих авторів, який проводитиметься в області щороку. Найкращі з рукописів будуть включені до річного видавничого плану та вийдуть друком за кошти обласного бюджету.

                    Надруковані книги безкоштовно передаються до бібліотек, закладів освіти та культури, інших зацікавлених установ та організацій, розповсюджуються на виставках та презентаційних заходах, а також розміщуються в електронному вигляді на сайті облдержадміністрації.

                    Оцінювання та відбір рукописів, поданих на конкурс, здійснюються комісією з питань підтримки місцевого книговидання, яка діє при обласній державній адміністрації.

                    Організацію конкурсу, роботи комісії та друку рукописів-переможців здійснює Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

                    Звертаємо увагу: до 20 квітня 2017 року (включно) тривають електронні консультації щодо проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про обласний конкурс рукописів місцевих авторів».

                    ***

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua