Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    


                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   25 Лютого 2016 16:02

                   Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту звіту про виконання обласної Регіональної цільової програми розвитку зовнішньоекономічної діяльності області на 2011-2015 роки за 2015 рік

                   Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації підготовлено проект звіту про виконання регіональної цільової програми розвитку зовнішньоекономічної діяльності області на 2011-2015 роки за підсумками 2015 року.

                   Регіональна цільова програма розвитку зовнішньоекономічної діяльності області на 2011-2015 роки, спрямована на створення умов для розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств; просування експортного потенціалу за кордоном, підтримку конкурентоспроможності Чернігівської області у сфері міжрегіонального співробітництва; позиціонування Чернігівської області у світовому економічному середовищі, як надійного партнера та перспективної території для ведення бізнесу, в тому числі, через започаткування нових та поглиблення існуючих зв’язків області з регіонами країн світу та міжнародними організаціями.

                   На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 18 лютого до 04 березня 2016 року. 

                   Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться по 04 березня 2016 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент економічного розвитку облдержадміністрації, тел.: 674-656;  е-mail: uzez_cg@ukr.net.

                   Контактні особи: Власенко Віктор Михайлович – начальник відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та міжрегіонального співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

                   Звіт про результати обговорення буде оприлюднений на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

                   Звіт про виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку зовнішньоекономічної діяльності області на 2011-2015 роки за підсумками 2015 р.

                   Назад

                   Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                   Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                   Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                   Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua