Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 01 Лютого 2016 11:24

                 Підсумки роботи промислового комплексу в 2017 році

                 За підсумками 2017 року індекс промислової продукції склав 96,1%.

                 В переробній промисловості при загальному зниженні індексу на 3,3% майже усі галузі продемонстрували позитивний результат.

                 Найбільший приріст спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (+71,7%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів (+18,6%) та машинобудуванні (+16,6%).  

                  Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (+8,1%), гумових і пластмасових виробів (+5,6%) та текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри та виробів зі шкіри (+1,1%).

                 Від’ємний результат отримано у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (-9,8%), (

                 Продовжуються негативні тенденції у добувній промисловості  (обсяги виробництва скоротились на 7,0%).

                 У діяльності з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря спад обсягів виробництва склав 3,3%.

                  

                  

                 Підсумки роботи промислового комплексу в 2016 році

                 За підсумками 2016 року індекс промислової продукції склав 106,0%.

                 В переробній промисловості при загальному зростанні індексу на 12,7% майже усі галузі продемонстрували позитивний результат.

                 Найбільший приріст спостерігався у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин та устаткування (+21,9%) та машинобудуванні (+16,3%).

                 Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+19,0%), у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (+17,8%) та виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (+15,0%).

                 Від’ємний результат отримано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (-2,3%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності (-11,7%). 

                 У діяльності з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря приріст обсягів виробництва склав 9,3%.

                  

                  

                 Підсумки роботи промислового комплексу в 2015 році

                 За підсумками 2015 року індекс промислової продукції області становив 91,1% (в Україні – 86,6%).

                 У добувній промисловості виробництво склало 81,2% проти 2014 року, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 89,7%.

                 В переробній промисловості при загальному зниженні індексу на 4,9%, приріст (+2,1%) спостерігався у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+4,1%).

                 Від’ємний результат отримано у машинобудуванні (-3,7%), виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (-6,8%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності (-41,2%), у легкій промисловості (-16,3%), металургійному виробництві (лиття металів), виробництві готових металевих виробів (-16,9%).

                 Серед підприємств переробної промисловості впродовж 2015р. спостерігалося зростання виробництва замороженого м'яса великої рогатої худоби (на 70,5%), соняшникової нерафінованої олії (на 28,2%), свіжого чи охолодженого м'яса свиней (на 14,8%), жирних сирів (на 9,1%), круп (на 2,1%), пожежних машин (у 2 рази), автобусів (на 7,6%).

                  

                  

                 Підсумки роботи промислового комплексу за 2014 рік

                 Індекс промислового виробництва за підсумками 2014 року склав 97,0%.

                 Однією з причин зменшення обсягів випуску продукції в області є стабільна негативна динаміка в добувній промисловості. Через зменшення видобутку вуглеводнів внаслідок природного вичерпування родовищ обсяги виробництва скоротились на 8,2%.

                 На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції склав 97,5%.

                 Із галузей переробної промисловості (-1,2%) від’ємний результат отримано у машинобудуванні (-11,6%), виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (-16,7%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (-9,9%), металургійному виробництві (лиття металів), виробництві готових металевих виробів (-4,2 %).

                 Відбулось скорочення обсягів виробництва у легкій промисловості (-12,7%). Серед причин – звуження ринків збуту, негативний вплив коливання валютного курсу на фінансово-економічний стан підприємств.

                 Разом з тим, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів отримано приріст (+2,7%) переважно за рахунок збільшення виробництва тютюнових виробів, олії та тваринних жирів (у 2,5 р.б.), перероблення та консервування фруктів і овочів (+8,9 %).

                 У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності випуск продукції зріс на 0,7 %.

                 За підсумками 2014 року реалізовано промислової продукції на 16,4 млрд гривень.

                  

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua