Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

15-05-2008 11:31

Перелік підприємств, що надають житлово-комунальні послуги

N
п/п
Назва житлово-комунальних підприємств і організацій Поштова адреса Телефон Прізвище, ім'я
та по батькові керівника підприємства
Вид діяльності
  І.Теплопостачальні підприємства
1. ТОВ «НіжинТепло-Мережі» 16600
м.Ніжин, вул.Глібова, 1
(046-31)
7-11-97
В.о. директора Ісаєнко Любов Миколаївна Теплопостачання, гаряче водопостачання
2. Публічне акціонерне товариство "Облтепло-комуненерго" 14000
м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б
(046-2) 77-43-24 Геращенко Віктор Михайлович Теплопостачання, гаряче водопостачання
3. Виробниче підприємство теплових мереж "Борзнатепло- комуненерго" 16400
м.Борзна, 
вул. Незалежності, 2
(046-53)
2-10-93
Шибіка Вадим Юрійович Теплопостачання, гаряче водопостачання
4. КП "Носівські теплові мережі" 17100
м. Носівка, вул.Вокзальна, 6
(046-42)
2-17-00
2-10-37
Грудін Костянтин Вікторович Теплопостачання, гаряче водопостачання
5. ПП «Спеціальна енергетична компанія» 14021
м.Чернігів,
вул.Любецька, 60-а
(046-2)
651-101
Козлов Віктор Олексійович Теплопостачання
6. КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» 14014
м.Чернігів,
вул.Ушинського,23
(046-2)
667-153
653-712
Т.в.о. директора Щербина Олексій Юрійович Теплопостачання, гаряче водопостачання
ІІ. Водопровідно-каналізаційні підприємства
1. КП "Чернігівводока-нал" Чернігівської міської ради 14017
м.Чернігів, вул.Жабинського, 15
(046-2)
64-90-91
67-72-99
Малявко Сергій Михайлович Водопостачання, водовідведення, очистка стоків 
2. КП ВКГ «Ічень» 16700
м.Ічня, 
вул. Скубана, 1а
(046-33)
2-15-59
Царенко Іван Григорович Водопостачання, водовідведення, очистка стоків
3. КП "Бахмач-водсервіс" 16500
м.Бахмач, вул.Чернігівська, 58
(046-35)
5-19-27
Клепач Володимир Олександрович Водопостачання, водовідведення, очистка стоків
4. КП "Борзна-Комунальник" 16400
м.Борзна, вул.Г.Барвінок, 36-а
(046-53)
2-17-32
Батрак Анатолій Григорович Водопостачання, водовідведення.
5. КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» 16600
м.Ніжин, вул.Червонокозача, 5
(046-31)
2-33-09
Лабузький Петро Михайлович Водопостачання, водовідведення, очистка стоків
6. КП "Вода" 16200
смт Короп, 
вул. Вознесенська,2А
(046-56)
2-15-57
В.о. директора Бориско Іван Федорович Водопостачання і водовідведення
7. КП «Корюківкаводо-канал» 15300
м.Корюківка, пров.Вокзальний, 9
(046-57)
2-12-96
 Галущенко Сергій Володимирович Водопостачання і водовідведення
8. Ріпкинське КП"Водоканал" 15000
смт Ріпки, 
вул.Свято-миколаївська, 143
(046-41)
2-11-09
Качан Микола Іванович Водопостачання і водовідведення
ІІІ. Виробничі управління житлово-комунального господарства
1. КП «Міськдобробут» 17400
м. Бобровиця,
вул.Лупицька, 4
(046-32)
2-15-96 2-13-03
Дудар Георгій Петрович Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
2. КП "Господар" 17600
смт Варва, вул.Шевченка, 18
(046-36)
2-11-35
Садовий Сергій Миколайович Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
3. Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства 15100
м.Городня, 
вул. Льонозаводська, 12
(046-45)
2-17-54 
2-15-73
Крупеніч Володимир Миколайович Водопостачання, водовідведення, надання, вивезення твердих і рідких побутових відходів
4. КП «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства» 16700
м.Ічня, 
вул.Свято-преображенська, 12а
(046-33)
2-16-09
Бабак Анатолій Іванович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
5. КП «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства» 16300
смт Куликівка, вул.Набережна, 5  
(046-43) 
2-12-30 2-17-88
Кит Наталія Петрівна Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
6. КП "Козелецьводока-нал" 17000
смт Козелець, вул.І.Франка, 15
(046-46)
2-14-98
В.о. начальника Сочивець Руслан Олександрович Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
7. ТОВ "Менський комунальник" 15600
м.Мена, 
вул.Чехова, 35
(046-44)
3-13-93
Зима Василь Юхимович Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів
8. ТОВ "Комунальник" 16000
м.Новгород-Сіверський, вул.Зелена, 24
(046-58)
3-17-13
Сташук Павло Іванович Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів
9. КП "Носівка-комунальник" 17100
м.Носівка, вул.Суворова, 55
(046-42)
2-11-96
Нечепа Олексій Миколайович Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
10. Остерське виробниче управління житлово-комунального господарства 17044
Козелецький р-н,
м.Остер, 
вул.1 Травня, 46
(046-46)
3-19-78
Музика Федір Андрійович Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
11. КП "Прилукитепло-водопостачання" 17500
м.Прилуки, вул.Садова, 104
(046-37)
3-39-47 3-39-36
Гавриш Андрій Анатолійович Теплопостачання, гаряче і холодне водопостачання, водовідведення
12. КП "Ревна" 15400
м.Семенівка, вул.Червона Площа, 14
(046-59) 2-18-78 Субота Володимир Іванович Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих і рідких побутових відходів
13. КП «Комунгосп» 17300
смт Срібне,
вул.Миру, 94
(046-39)
2-14-58
Зарва Ольга Василівна Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
14. КП «Сосницьке КЖУ» 16100
смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 6
(046-55)
2-12-32
2-12-30
Клименко Олександр Андрійович Водопостачання і водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих і рідких побутових відходів
15. Талалаївське виробниче управління житлово-комунального господарства 17200
смт Талалаївка, вул. Комунальна, 4
(046-34)
2-14-58
Кобиш Олександр Григорович Водопостачання і водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
16. ПрАТ "Комунальник" 15200
м.Сновськ, вул.Незалежності, 106
(046-54) 2-12-61   Дуля Анатолій Миколайович Водопостачання і водовідведення, вивезення рідких побутових відходів, надання готельних послуг
IV. Житлово-експлуатаційні організації
1. КП «Борзнажитло-сервіс»   16400
м. Борзна,
вул. Г.Барвінок, 31
(046-53)
2-16-96
Івахно Юрій Вікторович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
2. ТОВ «Бахмацька ЖЕК» 16500
м.Бахмач, вул.Південна, 2
(046-35)
2-18-77
Дзюба Микола Іванович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
3. Бахмацьке КВП «Комунальник» 16502
м.Бахмач,
вул.Південна, 48
(046-35)
2-13-74
Бурковський Максим Олегович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення твердих побутових відходів, зовнішнє освітлення та благоустрій населеного пункту
4. Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця 15100
м.Городня, вул.Чумака, 4
(046-45)
2-11-98
Товста Марія Іванівна Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
5. Корюківська житлово-експлуатаційна контора 15300
м.Корюківка, 
пров. Індустріальний, 12
(046-57)
2-14-40
Полях Микола Федосійович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
6. ТОВ "Новгород-Сіверська ЖЕК" 16000
м.Новгород-Сіверський, вул.Чкалова, 7а
(046-58)
3-13-47
Сич Андрій Володимирович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення рідких побутових відходів
7. КП «ЖЕК»
«Північна»
16600
м. Ніжин, 
вул.Космонавтів,43-а
(046-31)
7-44-85
Шаповалов Дмитро Олександрович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
8. КП "Служба єдиного замовника" 16600
м.Ніжин, 
вул.Небесної сотні, 14
(046-31)
7-19-30 2-34-25
Борисенко Микола Дмитрович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
9. КП «Прилукижитло-буд»   17500
м.Прилуки,
вул.1 Травня, 109-а
(046-37)
3-03-62
Сивенко В’ячеслав Анатолійович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
10. Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця 15000
смт Ріпки, вул.Святомиколаїв-ська, 129
(046-41)
2-13-03
Крикунова Людмила Миколаївна Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
11. ПП «Фірма «Алькор-Сервіс» 15400
м.Семенівка,
вул.Коробко, 74
(046-59)
2-01-10
Тунік Ірина Миколаївна Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
12. Щорська житлово-експлуатаційна дільниця 15200
м.Сновськ, 
вул.Вишнева,53
(046-54)
2-19-19
Кошова Ганна Іванівна   Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
13. КП «Деснянське» Чернігівської міської ради 14027
м.Чернігів, вул.Академіка Павлова, 13
(046-22)
3-50-32
Пригара Віктор Васильович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
14. КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради   14017
м.Чернігів, 
прос-т Перемоги, 15
(046-2)
675-046
Морський Віталій Іванович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
15. КП «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради 14032
м.Чернігів, вул.Доценка, 25-б
(046-22)
3-01-62
В.о. начальника Рогова Ольга Георгієвна Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
16. КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради   14026
м.Чернігів, вул.Незалежності, 14-а
(046-22)
5-81-20
Прищеп Володимир Миколайович Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
V. Інші підприємства
1. КП "Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат" Чернігівської обласної ради 14017
м.Чернігів, 
пр-т Перемоги, 33
(046-2)
675-408
Жарницький Євген Якович Навчання спеціальностям житлово-комунального господарства
2. КП "Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради 14017
м.Чернігів, 
пр-т Перемоги, 33
  (046-2)
60-44-22
Марченко Вікторія Володимирівна Технічна інвентаризація будівель  
3. КП "Ніжинське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради 16600
м.Ніжин, вул. Покровська, 18
(046-31) 2-50-57 
2-01-23
Охримюк Ніна Марківна Технічна інвентаризація будівель
4. КП "Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради 17500
м.Прилуки, вул.Земська, 4
(046-37) 4-23-26 Голік Сергій Анатолійович Технічна інвентаризація будівель
5. КП "Новгород-Сіверське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради   16000
м.Новгород- Сіверський, вул.Поштова, 6
(046-58) 2-12-43 Котова Людмила Михайлівна Технічна інвентаризація будівель
6. КП "Бюро технічної інвентаризації" Ічнянської районної ради 16703
м.Ічня, 
вул.Гоголя, 2
(046-33) 2-13-59 Пилипенко Сергій Володимирович Технічна інвентаризація будівель
7. КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради 14034
м.Чернігів, 
вул.1 Травня, 168-а
(046-22)
3-80-38
Старіков Роман Михейович Озеленення міста
8. КП «АТП- 2528» Чернігівської міської ради 14034
м.Чернігів, 
вул.1 Травня, 173
(046-2)
94-00-18
Волок Руслан Валерійович Вивезення твердих побутових відходів, надання транспортних послуг
9. Комунальне шляхо-будівельне підприємство 14007
м.Чернігів, вул.В.Дрозда, 1
(046-22)
61-28-95
Николенко Вячеслав Миколайович Ремонт та будівництво 
шляхів
10. КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради 14017
м.Чернігів, вул.Старобілоуська, 6
(046-2)
67-65-97
Куліш Володимир Миколайович Надання ритуальних 
послуг
11. ДП «Комунальник» Городнянського ВУЖКГ 15100
м.Городня,
вул. Чумака,4
(046-2)
2-11-33
Дьяченко
Валентина Миколаївна
Послуги з благоустрою міста

Останні новини

Анонси











Погода