Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа



















                                     

                                     

                                     

                                     











                                     

                                     

                                     

                                     

                                    14 Травня 2008 15:18


                                    Зв`язок

                                    Чернігівська філія ВАТ "Укртелеком" - визнаний лідер у сфері телекомунікаційних послуг серед операторів області як за обсягом мереж, так і за кількістю абонентів. Підприємство надає послуги місцевого телефонного зв`язку, проводового мовлення, радіозв`язку, документального електрозв`язку, відеоконференцзв`язку, FRAME RELAY, надання в оренду цифрових каналів, доступу до мережі Інтернет.

                                    До складу Чернігівської філії ВАТ "Укртелеком" у м. Чернігові входять центр обслуговування споживачів та продажу послуг зв`язку, центр технічної експлуатації місцевого телефонного зв`язку, центр технічної експлуатації міжміського телефонно-телеграфного зв`язку, центр технічної експлуатації радіофікації, центр інформаційних технологій і технічного забезпечення, центр ремонту засобів зв`язку. У районах області працюють структурні підрозділи філії - центри і цехи електрозв`язку. А саме Бахмацький центр електрозв`язку, до складу якого входить Борзнянський цех електрозв`язку; Козелецький центр електрозв`язку, до складу якого входить Бобровицький цех електрозв`язку; Менський центр електрозв`язку, до складу якого входять Корюківський, Коропський, Сосницький цехи електрозв`язку; Ніжинський центр електрозв`язку, до складу якого входять Ічнянський, Куликівський, Носівський цехи електрозв`язку; Новгород-Сіверський центр електрозв`язку, до складу якого входить Семенівський цех електрозв`язку; Прилуцький центр електрозв`язку, до складу якого входять Варвинський, Срібнянський, Талалаївський цехи електрозв`язку; Чернігівський центр електрозв`язку, до складу якого входять Городнянський, Ріпкинський, Щорський цехи електрозв`язку. У колективі обласної філії Укртелекому працюють близько 3,5 тисяч чоловік.

                                    Директор Чернігівської філії ВАТ "Укртелеком" - Сидоренко Олексій Володимирович

                                    Тел. (0462) 175-600, факс (0462) 175-678

                                    Адреса: проспект Миру, 28, м.Чернігів, 14000

                                    В області працюють понад 60 відділень "Телекомсервісу", фахівці яких здійснюють комплексне обслуговування споживачів.

                                    Одночасно розвивається таксофонна мережа, збільшується кількість міських та універсальних таксофонів з використанням єдиної телефонної картки Укртелекому.

                                    Чернігівська філія ВАТ "Укртелеком" активно впроваджує послуги мережі Інтернет та передачі даних.

                                    Для споживачів, які не мають власної комп`ютерної техніки, підприємство пропонує послуги Інтернет-центрів.

                                    Структура Чернігівської філії ВАТ "Укртелеком"

                                    Назва центру (цеху)

                                    Адреса

                                    Керівник

                                    Телефон

                                    Борзнянський №1

                                    16400 Борзна 
                                    вул.П.Куліша, 100

                                    Рисай 
                                    Михайло Васильович

                                    2-11-40

                                    Бобровицький №2

                                    17400 Бобровиця 
                                    вул.Незалежності,49

                                    Кобизька Тетяна Петрівна

                                    2-51-40

                                    Коропський №3

                                    16200 Короп 
                                    вул.Поштова, 9

                                    Шевченко 
                                    Олександр Юрійович

                                    2-11-40

                                    Корюківський №4

                                    15300 Корюківка 
                                    вул.Шевченка,72

                                    Кожушко Володимир Юхимович

                                    2-11-40

                                    Сосницький №5

                                    16100 Сосниця 
                                    вул.Б.Хмельницького,16

                                    Силко
                                    Володимир Дмитрович

                                    2-75-40

                                    Ічнянський №6

                                    16700 Ічня 
                                    вул.Леніна,26

                                    Тимошенко 
                                    Володимир Іванович

                                    2-11-40

                                    Куликівський №7

                                    16300 Куликівка 
                                    вул.Щорса,59

                                    Замула 
                                    Анатолій Михайлович

                                    2-11-40

                                    Носівський №8

                                    17100 Носівка 
                                    вул.Центральна, 18

                                    Недолуга 
                                    Людмила Миколаївна

                                    2-11-40

                                    Семенівський №9

                                    15400 Семенівка 
                                    вул.Леніна,67

                                    Форостянко  
                                    Ігор Миколайович

                                    2-01-40

                                    Варвинський №10

                                    17600 Варва 
                                    вул.Леніна,39

                                    Красницький 
                                    Анатолій Володимирович

                                    2-11-40

                                    Срібнянський №11

                                    17300 Срібне 
                                    вул.Леніна,33

                                    Чорноморець 
                                    Олег Олегович

                                    2-11-40

                                    Талалаївський №12

                                    17200 Талалаівка 
                                    вул.Леніна,13

                                    Лазоренко 
                                    Олег Миколайович

                                    2-11-40

                                    Ріпкінський №13

                                    15000 Ріпки 
                                    вул.Леніна, 67

                                    Крутченко 
                                    Віталій Миколайович

                                    2-11-40

                                    Городнянський №14

                                    15100 Городня 
                                    вул.Чорновуса, 5

                                    Сліпець 
                                    Анатолій Віталійович

                                    2-11-40

                                    Щорський №15

                                    15200 Щорс 
                                    вул.Щорса,51-а

                                    Маклюк 
                                    Микола Леонтійович

                                    2-11-40

                                    Новгород-Сіверський №16

                                    16000 Новгород-Сіверський 
                                    вул.Леніна,34-а

                                    Дерлеменко 
                                    Ігор Сергійович

                                    3-11-40

                                    Бахмацький №17

                                    16500 Бахмач 
                                    вул.Леніна,93-а

                                    Яломенко 
                                    Микола Kостянтинович

                                    3-11-40

                                    Козелецький №18

                                    17000 Козелець 
                                    вул.Комсомольська,30-а

                                    Литвенюк 
                                    Сергій Петрович

                                    2-11-40

                                    Менський №19

                                    15600 Мена 
                                    Красна площа,9

                                    Тарануха 
                                    Федір Матвійович

                                    2-11-40

                                    Ніжинський №20

                                    16600 Ніжин 
                                    вул.Московська,5-а

                                    Забіяка Валерій Юрійович

                                    7-11-40

                                    Прилуцький №21

                                    17500 Прилуки 
                                    вул.Київська,166

                                    Врон 
                                    Леонід Михайлович

                                    7-11-40

                                    Центр телекомунікаційних послуг

                                    14000 Чернігів 
                                    вул.Примакова,20

                                    Стинцов Сергій Анатолійович  

                                    639-109

                                    Центр технічної експлуатації міжміського телефонно-телеграфного зв'язку

                                    14000 Чернігів 
                                    проспект Миру,28

                                    Щокін Юрій Федорович 

                                    651-009

                                    Центр інформаційних технологій та технічного забезпечення

                                    14000 Чернігів 
                                    проспект Перемоги,76

                                    Гудков Микола Васильович

                                    639-187

                                    Центр технічної експлуатації мережі передавання даних

                                    14000 Чернігів 
                                    проспект Перемоги,76

                                    Юрченко Олександр Григорович 

                                    639-101 

                                    Центр будівництва та ремонту засобів електрозв'язку

                                    14000 Чернігів 
                                    вул. 1-го Травня, 175

                                    Грицюк Андрій Іванович

                                    601-690

                                    Назад

                                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua