Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа
































                                        14 Травня 2008 15:18


                                        Зв`язок

                                        Чернігівська філія ВАТ "Укртелеком" - визнаний лідер у сфері телекомунікаційних послуг серед операторів області як за обсягом мереж, так і за кількістю абонентів. Підприємство надає послуги місцевого телефонного зв`язку, проводового мовлення, радіозв`язку, документального електрозв`язку, відеоконференцзв`язку, FRAME RELAY, надання в оренду цифрових каналів, доступу до мережі Інтернет.

                                        До складу Чернігівської філії ВАТ "Укртелеком" у м. Чернігові входять центр обслуговування споживачів та продажу послуг зв`язку, центр технічної експлуатації місцевого телефонного зв`язку, центр технічної експлуатації міжміського телефонно-телеграфного зв`язку, центр технічної експлуатації радіофікації, центр інформаційних технологій і технічного забезпечення, центр ремонту засобів зв`язку. У районах області працюють структурні підрозділи філії - центри і цехи електрозв`язку. А саме Бахмацький центр електрозв`язку, до складу якого входить Борзнянський цех електрозв`язку; Козелецький центр електрозв`язку, до складу якого входить Бобровицький цех електрозв`язку; Менський центр електрозв`язку, до складу якого входять Корюківський, Коропський, Сосницький цехи електрозв`язку; Ніжинський центр електрозв`язку, до складу якого входять Ічнянський, Куликівський, Носівський цехи електрозв`язку; Новгород-Сіверський центр електрозв`язку, до складу якого входить Семенівський цех електрозв`язку; Прилуцький центр електрозв`язку, до складу якого входять Варвинський, Срібнянський, Талалаївський цехи електрозв`язку; Чернігівський центр електрозв`язку, до складу якого входять Городнянський, Ріпкинський, Щорський цехи електрозв`язку. У колективі обласної філії Укртелекому працюють близько 3,5 тисяч чоловік.

                                        Директор Чернігівської філії ВАТ "Укртелеком" - Сидоренко Олексій Володимирович

                                        Тел. (0462) 175-600, факс (0462) 175-678

                                        Адреса: проспект Миру, 28, м.Чернігів, 14000

                                        В області працюють понад 60 відділень "Телекомсервісу", фахівці яких здійснюють комплексне обслуговування споживачів.

                                        Одночасно розвивається таксофонна мережа, збільшується кількість міських та універсальних таксофонів з використанням єдиної телефонної картки Укртелекому.

                                        Чернігівська філія ВАТ "Укртелеком" активно впроваджує послуги мережі Інтернет та передачі даних.

                                        Для споживачів, які не мають власної комп`ютерної техніки, підприємство пропонує послуги Інтернет-центрів.

                                        Структура Чернігівської філії ВАТ "Укртелеком"

                                        Назва центру (цеху)

                                        Адреса

                                        Керівник

                                        Телефон

                                        Борзнянський №1

                                        16400 Борзна 
                                        вул.П.Куліша, 100

                                        Рисай 
                                        Михайло Васильович

                                        2-11-40

                                        Бобровицький №2

                                        17400 Бобровиця 
                                        вул.Незалежності,49

                                        Кобизька Тетяна Петрівна

                                        2-51-40

                                        Коропський №3

                                        16200 Короп 
                                        вул.Поштова, 9

                                        Шевченко 
                                        Олександр Юрійович

                                        2-11-40

                                        Корюківський №4

                                        15300 Корюківка 
                                        вул.Шевченка,72

                                        Кожушко Володимир Юхимович

                                        2-11-40

                                        Сосницький №5

                                        16100 Сосниця 
                                        вул.Б.Хмельницького,16

                                        Силко
                                        Володимир Дмитрович

                                        2-75-40

                                        Ічнянський №6

                                        16700 Ічня 
                                        вул.Леніна,26

                                        Тимошенко 
                                        Володимир Іванович

                                        2-11-40

                                        Куликівський №7

                                        16300 Куликівка 
                                        вул.Щорса,59

                                        Замула 
                                        Анатолій Михайлович

                                        2-11-40

                                        Носівський №8

                                        17100 Носівка 
                                        вул.Центральна, 18

                                        Недолуга 
                                        Людмила Миколаївна

                                        2-11-40

                                        Семенівський №9

                                        15400 Семенівка 
                                        вул.Леніна,67

                                        Форостянко  
                                        Ігор Миколайович

                                        2-01-40

                                        Варвинський №10

                                        17600 Варва 
                                        вул.Леніна,39

                                        Красницький 
                                        Анатолій Володимирович

                                        2-11-40

                                        Срібнянський №11

                                        17300 Срібне 
                                        вул.Леніна,33

                                        Чорноморець 
                                        Олег Олегович

                                        2-11-40

                                        Талалаївський №12

                                        17200 Талалаівка 
                                        вул.Леніна,13

                                        Лазоренко 
                                        Олег Миколайович

                                        2-11-40

                                        Ріпкінський №13

                                        15000 Ріпки 
                                        вул.Леніна, 67

                                        Крутченко 
                                        Віталій Миколайович

                                        2-11-40

                                        Городнянський №14

                                        15100 Городня 
                                        вул.Чорновуса, 5

                                        Сліпець 
                                        Анатолій Віталійович

                                        2-11-40

                                        Щорський №15

                                        15200 Щорс 
                                        вул.Щорса,51-а

                                        Маклюк 
                                        Микола Леонтійович

                                        2-11-40

                                        Новгород-Сіверський №16

                                        16000 Новгород-Сіверський 
                                        вул.Леніна,34-а

                                        Дерлеменко 
                                        Ігор Сергійович

                                        3-11-40

                                        Бахмацький №17

                                        16500 Бахмач 
                                        вул.Леніна,93-а

                                        Яломенко 
                                        Микола Kостянтинович

                                        3-11-40

                                        Козелецький №18

                                        17000 Козелець 
                                        вул.Комсомольська,30-а

                                        Литвенюк 
                                        Сергій Петрович

                                        2-11-40

                                        Менський №19

                                        15600 Мена 
                                        Красна площа,9

                                        Тарануха 
                                        Федір Матвійович

                                        2-11-40

                                        Ніжинський №20

                                        16600 Ніжин 
                                        вул.Московська,5-а

                                        Забіяка Валерій Юрійович

                                        7-11-40

                                        Прилуцький №21

                                        17500 Прилуки 
                                        вул.Київська,166

                                        Врон 
                                        Леонід Михайлович

                                        7-11-40

                                        Центр телекомунікаційних послуг

                                        14000 Чернігів 
                                        вул.Примакова,20

                                        Стинцов Сергій Анатолійович  

                                        639-109

                                        Центр технічної експлуатації міжміського телефонно-телеграфного зв'язку

                                        14000 Чернігів 
                                        проспект Миру,28

                                        Щокін Юрій Федорович 

                                        651-009

                                        Центр інформаційних технологій та технічного забезпечення

                                        14000 Чернігів 
                                        проспект Перемоги,76

                                        Гудков Микола Васильович

                                        639-187

                                        Центр технічної експлуатації мережі передавання даних

                                        14000 Чернігів 
                                        проспект Перемоги,76

                                        Юрченко Олександр Григорович 

                                        639-101 

                                        Центр будівництва та ремонту засобів електрозв'язку

                                        14000 Чернігів 
                                        вул. 1-го Травня, 175

                                        Грицюк Андрій Іванович

                                        601-690

                                        Назад

                                        Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                                        Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                                        Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                                        Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua