Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2024-2025 роки    

  Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження начальника ОВА щодо внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2024-2025 роки (далі – Програма), затвердженої розпорядженням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації 01 грудня 2023 року 26 січня 2021 року № 795. 

Основною метою Програми є сприяння військовим частинам у підвищенні їхньої бойової здатності, ремонту військової техніки та обладнання, покращенні соціально-побутових умов особового складу.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 (зі змінами) з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2024-2025 роки проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 12 по 26 березня 2024 року включно.

 Зауваження та пропозиції до проєкту внесення змін до Програми прийматимуться Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації по 26 березня 2024 року  за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70 тел. 606-044,  е-mail: [email protected] з поміткою «Пропозиції до проєкту внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2024-2025 роки».

Контактна особа: Шкляр Юлія, головний спеціаліст відділу оборонної роботи управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації,  тел. 606-044.

Проєкт Програми

Додаток 1

Додаток 2

 Департамент з питань цивільного захисту

та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації       

ГО Активне Суспільство України