05-02-2024 12:36

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій проєкту звіту про виконання у 2023 році обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 роки

     Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 роки (далі – Програма).

      Метою Програми є відведення провідної ролі фізичній культурі і спорту на Чернігівщині як важливому фактору здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню її фізичної та духовної досконалості, виявлення резервних можливостей організму, формування патріотичних почуттів у громадян та позитивного іміджу Чернігівщини і України у світовому співтоваристві.

   На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 05 до 19 лютого 2024 року (включно).

     Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться до 19 лютого 2024 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, пр. Миру 14, Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, або на е-пошту: [email protected].

     Контактна особа: Лещенко Любов Василівна, начальник відділу спортивної та фізкультурно-масової роботи управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, тел. 067-281-42-66.

   Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт ЗВІТУ

 

ГО Активне Суспільство України