02-02-2024 14:00

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту звіту про виконання у 2023 році
Обласної цільової програми з національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки

       Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2023 році Обласної цільової програми з національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки

       Метою Програми є створення та розвиток в Чернігівській області системи національно-патріотичного виховання, насамперед дітей та молоді, на основі формування й утвердження принципів любові та гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, національних і загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку та зміцнення якостей патріота України як світоглядного чинника, спрямованого на розвиток успішної країни.

     На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2023 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 02 до 16 лютого 2024 року (включно).

      Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 16 лютого 2023 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, пр. Миру 14, Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації,  е-пошта: [email protected].

    Контактна особа: Семенченко Сергій Михайлович, начальник відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей управління у справах сім’ї та молоді Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, тел. 067-278-78-86.

       Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт ЗВІТУ

 

 

ГО Активне Суспільство України