02-02-2024 13:45

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту звіту про виконання у 2023 році обласної Програми розвитку молодіжного житлового кредитування у Чернігівській області на 2021 – 2025 роки

     Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної Програми розвитку молодіжного житлового кредитування у Чернігівській області на 2021 – 2025 роки

     Метою Програми є реалізація державної житлової політики в частині розв’язання житлової проблеми населення, зокрема молоді, шляхом створення механізмів здешевлення вартості кредитування, сприятливих умов для розвитку молодіжного будівництва, удосконалення механізмів придбання житла і забезпечення на цій основі подальшого розвитку системи іпотечного житлового кредитування. Ця Програма спрямована не лише на поліпшення житлових умов мешканців Чернігівської області, а й на стабілізацію соціально-демографічної ситуації в регіоні шляхом стимулювання народжуваності та збереження людського потенціалу.

     На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2023 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 02 до 16 лютого 2024 року (включно).

      Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 16 лютого 2024 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, пр. Миру 14, Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації,  е-пошта: [email protected].

     Контактна особа: Семенченко Сергій Михайлович, начальник відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей управління у справах сім’ї та молоді Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, тел. 067-278-78-86.

     Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт ЗВІТУ

 

ГО Активне Суспільство України