01-02-2024 08:57

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту звіту про виконання у 2023 році обласної цільової Програми проведення археологічних досліджень у Чернігівській області на 2021-2025 роки

     Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної цільової Програми проведення археологічних досліджень в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

      Програма спрямована на визначення перспектив подальшого розвитку археологічних досліджень в області на основі аналізу його сучасного стану.

      Основною метою програми є отримання всебічної об’єктивної наукової інформації, необхідної для забезпечення оптимальних умов використання історико-культурного потенціалу області; забезпечення збереженості та вивчення пам’яток, здійснення відповідних пам’яткоохоронних заходів на них; уведення здобутих за результатами Програми матеріалів до наукового обігу.

    На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної цільової Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01 по 15 лютого 2024 року (включно).

      Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 15 лютого 2024 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 67-65-62, е-пошта: [email protected]Контактна особа: Богуш Олександр Олександрович, заступник начальника відділу охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

     Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт ЗВІТУ

ГО Активне Суспільство України