30-01-2024 11:00

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Чернігівської обласної державної адміністрації»

     Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Чернігівської обласної державної адміністрації», згідно з яким пропонується визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації:

  • від 19 жовтня 2018 року № 586 «Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ “КОМПОБУТГАЗ”», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області  07 листопада 2018 року за №57/1230;
  •  від 20 травня 2019 року № 288 «Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ “КОМПОБУТГАЗ”», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 07 червня 2019 року за №34/1294.

     Проєкт розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації підготовлено відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 30 січня 2024 року до 13 лютого 2024 року.

      Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 13 лютого 2024 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 24; або в електронному вигляді за адресою  [email protected]).

     Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

     Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної військової адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт розпорядження

 

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації

ГО Активне Суспільство України