29-01-2024 11:37

Інформаційне повідомлення
про проведення електронних консультацій щодо проєкту звіту про виконання у 202
3 році обласної Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Чернігівською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 - 2024 роки

     Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Чернігівською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 - 2024 роки.

        Відповідальними виконавцями та учасниками програми є Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська обласна рада, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

        Метою Програми є забезпечення належної організації з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заходів зі збереження національної пам’яті та інших заходів, офіційне та суспільне визнання внеску громадян, колективів, підприємств та організацій, інститутів громадянського суспільства у створення матеріальної та духовної культури області; організація, проведення та інформаційний супровід представницьких заходів в області, Україні та за її межами, у тому числі з презентації потенціалу області.

         Даний проєкт звіту проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 29.01.2024 року до 12.02.2024 року.

     Зауваження та пропозиції до проєкту звіту будуть прийматися Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації до 12.02.2024 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка,7, т. (0462) 669-161, e-mail: [email protected].

        Контактна особа: Мірошниченко Юлія Анатоліївна - головний бухгалтер Департаменту.

        Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 Проєкт Звіту та Пояснювальна записка

ГО Активне Суспільство України