24-01-2024 16:53

Інформаційне повідомлення

про електронні консультації щодо проєкту звіту про виконання у 2023 році Обласної програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Чернігівською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 - 2024 роки

     Чернігівською обласною державною адміністрацією підготовлено проєкт звіту про виконання у 2023 році Обласної програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Чернігівською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 - 2024 роки.

     Програма спрямована на забезпечення належної організації з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, інших заходів та нагородження Почесними грамотами обласної державної адміністрації, Подяками голови обласної державної адміністрації, спільними Почесними грамотами облдержадміністрації та облради окремих працівників, трудових колективів та інших осіб, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, науковій, меценатській, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги перед Чернігівщиною та Україною.

     Даний проєкт звіту проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 25.01.2024 року до 08.02.2024 року.

    Зауваження та пропозиції до проєкту звіту прийматимуться Чернігівською обласною державною адміністрацією до 08 лютого 2024 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка,7, e-mail: [email protected]

   Контактна особа: Зенченко Ольга – заступник начальника відділу фінансового забезпечення – заступник головного бухгалтера апарату,  т. (0462) 67-50-52.

    Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Пояснювальна записка

Проєкт звіту

 

ГО Активне Суспільство України