20-12-2023 13:59

                                                                                 Інформаційне повідомлення                                                                                             про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 24 грудня 2009 року № 452»

     Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 24 грудня 2009 року № 452».

     Проєкт розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації підготовлено відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 20 грудня 2023 року до 03 січня 2024 року.

     Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 03 січня 2024 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 24; або в електронному вигляді за адресою  [email protected]).

     Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

     Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної військової адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.   

      Проєкт Розпорядження
                                                                       Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації

ГО Активне Суспільство України