06-12-2023 13:04

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій
щодо  проєкту Програми економічного і соціального відновлення та розвитку Чернігівської області на 2024 рік

     Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації підготовлено проєкт Програми економічного і соціального відновлення та розвитку Чернігівської області на 2024 рік (далі­ ­– Програма).

     Проєкт Програми підготовлений на виконання розпорядження  голови облдержадміністрації від 29.09.2023 №640 «Про розроблення проєкту Прог­рами економічного і соціального  відновлення та розвитку області на 2024 рік».

     Програма розроблена відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», «Про дер­жав­не прогнозування та розроблення програм економічного і соціального роз­вит­ку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та  державного  бюджету».

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з  06 грудня по 20 грудня 2023 року.

     Зауваження та пропозиції прийматимуться до 20 грудня 2023 року (включно) за адресою: Департамент економічного розвитку облдерж­адмі­ністрації, 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка 7 кім. 13; тел. 0663704502, [email protected].

    Контактна особа: Волчек Ірина Василівна – начальник відділу стратегічного планування, прогнозування та моніторингу регіонального розвитку Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

     Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми

ГО Активне Суспільство України