01-02-2024 11:01

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту звіту про виконання у 2023 році  обласної Програми забезпечення речовим майном вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради на 2021-2027 роки

   Управлінням освіти і науки облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної Програми забезпечення речовим майном вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради на 2021-2027 роки.

   Обласна Програма забезпечення речовим майном вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігівської обласної ради на 2021 -2027 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», керуючись пунктом 35 Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 1999 №717, пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої Указом Президента України від 18  травня 2019 № 286/2019.

   Забезпечення вихованців речовим майном є складовою частиною виконання чинного законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян на якісну освіту. Метою Програми є виконання вимог Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.1999 р. №717;  формування та реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання; здійснення заходів, спрямованих на підвищення престижу військової служби; проведення на належному рівні якісної загальноосвітньої та військово-фізичної (допрофесійної) підготовки юнаків у Ліцеї для подальшого вступу до вищих навчальних закладів єдиної системи військової освіти; матеріальна підтримка вихованців ліцею, які відносяться до категорії сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах у забезпеченні їх речовим майном; забезпечення набуття ліцеїстами знань і навичок з військової підготовки та обов’язків молодших командирів; досягнення принципово нового рівня викладання навчального предмету «Захист Вітчизни» як визначального елементу допризовної військової підготовки молоді.

     На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт звіту про виконання у 2023 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01 по 15 лютого 2024 року (включно).

      Зауваження та пропозиції  до проєкту прийматимуться до 15 лютого 2024 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Шевченка, 34, Управління освіти і науки облдержадміністрації, тел. 651-269, е-пошта: [email protected]

      Контактна особа: Жук Олексій Миколайович – начальник відділу моніторингу, технічного забезпечення та комплектації Центру МТІ.

     Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт ЗВІТУ

 

ГО Активне Суспільство України