Інформаційне повідомлення
про проведення електронних консультацій щодо проєкту обласної Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області на 2023 – 2028 роки

Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт обласної Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області на 2023 – 2028 роки (далі – Програма).

Основною метою Програми є забезпечення дотримання конституційних гарантій та створення умов для всебічного розвитку і функціонування української мови як державної, сприяння опануванню нею населення області та підвищення престижу використання, посилення її ролі в українському суспільстві як засобу зміцнення державної єдності, захисту національного мовно-культурного та мовно-інформаційного просторів.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 20.03.2023 по 03.04.2023 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації до 03.04.2023 за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70; е-mail: [email protected].

Контактна особа: Генералова Лариса Володимирівна, начальник відділу культурного розвитку управління культури, національностей та релігій Департаменту культури і туризму національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, тел. (0462) 67-65-62.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми

Додатки до проєкту програми

ГО Активне Суспільство України