Інформаційне повідомлення
про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження голови Чернігівської обласної військової адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 25 березня 2020 року № 178»

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної військової адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 25 березня 2020 року № 178», згідно з яким пропонується визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 25 березня 2020 року № 178 «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Борзнянська центральна районна лікарня» Борзнянської районної ради Чернігівської області», зареєстроване в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) 09 квітня 2020 року за № 92/92, № 93/93, № 94/94, № 95/95.

Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної військової адміністрації підготовлено відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 21 вересня до 05 жовтня 2022 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 05 жовтня 2022 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кім. 24, 26 або в електронному вигляді за адресою der_tovari@cg.gov.ua), до Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 67-87-13, е-mail:   uoz_post@cg.gov.ua).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт розпорядження

Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації