27-06-2022 14:46

НАВЧАННЯ З АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА


БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН КУРСИ:

Онлайн курс "Викривач у законі"

Курс Міністерства цифрової трансформації України спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”» (SACCI).

Онлайн курс "Впливай - викривай!"

Онлайн-курс про те, як правильно повідомляти про корупцію і стати викривачами.

Онлайн курс "Просто про е-декларування"

Безкоштовний онлайн-курс “Просто про е-декларування”, розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) спільно з платформою онлайн-курсів Prometheus. 

Онлайн курс "Боротьба з корупцією"

Центр протидії корупції спільно з Anti-Corruption Research and Education Centre в Києво-Могилянській академії, Transparency International Україна та виданням “Наші Гроші” презентував масовий безкоштовний онлайн-курс.


ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

 

І сесія навчання за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади державної служби категорії «В» розпочалась у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації 25 липня 2022 року.

Учасники навчання – державні службовці апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій. Протягом першої сесії учасники вивчатимуть антикорупційне законодавство України та корупційні ризики в діяльності публічних службовців, традиції публічного управління в Україні, електронне урядування в інформаційному суспільстві тощо.

 

 

 

Адміністративні правопорушення, пов’язані з конфліктом інтересів: законодавство та судова практика ‒ під такою назвою проведене дистанційне навчання Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації 6 липня 2022 року.

До участі запрошувалися державні службовці місцевих державних адміністрацій та посадові особи органів місцевого самоврядування області.

 

"Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевої державної влади та органів місцевого самоврядування" - така тема навчання для начальників юридичних відділів апаратів виконкомів рад територіальних громад, апаратів районних державних адміністрацій та спеціалістів, на яких покладено обов’язки юридичного супроводу діяльності органу державної влади чи місцевого самоврядування, що відбулося 01 липня 2022 року в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

Упродовж дистанційного навчання в режимі реального часу учасники зокрема обговорили питання практики застосування антикорупційного законодавства в умовах воєнного стану.

 

 

16 червня 2022 року Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації розпочато друге заняття за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Особливості служби в органах місцевого самоврядування, управління персоналом та організація роботи виконкому ради громади» для керуючих справами апаратів виконкомів рад територіальних громад, районних рад області. 

Під час навчання посадові особи місцевого самоврядування обговорили тематику, щодо практики застосування антикорупційного законодавства в умовах воєнного стану.

 

 

Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни.

Ці та інші питання застосування антикорупційного законодавства розглядалися 19 травня 2022 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

 

Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни. 

Ці та інші питання застосування антикорупційного законодавства розглядалися 18 травня 2022 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

 

Про практику застосування антикорупційного законодавства в умовах воєнного стан йшлося 17 травня 2022 року в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели».

 

 

«АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПОВ`ЯЗАНІ З КОНФЛІКТОМ ІНТЕРЕСІВ» –

навчання такої тематики за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців місцевих державних адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування області проведено 8 лютого 2022 року.

 

28 січня 2022 року головним спецілалістом Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Чернігівької обласної державної адміністрації Вересоцьким І.В. проведено навчання на тему "Фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики. Електронне декларування" для посадових осіб Ніжинської районної державної адміністрації та Ніжиснької районної ради.

 

 

Які декларації необхідно подати суб’єкту декларування?

26 січня 2022 року у рамках підвищення кваліфікації державних службовців Чернігівської районної державної адміністрації та посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Чернігівської районної ради Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації провів навчання за загальною короткострокової програмою підвищення кваліфікації на тему: «Фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики. Електронне декларування».

 

13 січня 2022 року відбулося навчання з працівниками апарату обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, за участі голови комітету з питань етики та формування і реалізації державної політики Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації, президента Антикорупційної Громадської Спілки "СОВІСТЬ" - ДЕМИДЕНКА Володимира Юрійовича на тему "Знищення корупції в Україні напрямки та шляхи подолання"


АРХІВ

2021 рік

2020 рік

2019 рік

2018 рік

2017 рік