01-02-2022 16:57

Інформаційне повідомлення 
про проведення електронних консультацій щодо проєкту звіту про
стан виконання у 2021 році обласної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії сьомого скликання обласної ради від 20.12.2016 року № 11-7/VII

Службою у справах дітей облдержадміністрації підготовлений проєкт звіту про стан виконання у 2021 році обласної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії сьомого скликання обласної ради від 20.12.2016 № 11-7/VII (далі - Програми).

Метою Програми є створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сімейному середовищі, попередження дитячої бездоглядності, безпритульності та соціального сирітства; удосконалення діяльності органів опіки та піклування в напрямку раннього виявлення сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм необхідної допомоги, спрямованої на підвищення рівня їх соціальної захищеності, економічної спроможності та зміцнення батьківського виховного потенціалу; підвищення результативності роботи закладів соціального захисту дітей у здійсненні реабілітації та інтеграції в суспільство бездоглядних, безпритульних дітей, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах; подальший розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення умов для влаштування дітей у сім’ї.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт звіту про виконання у 2021 році Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 1 по 15 лютого 2022 року (включно).

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту звіту надсилати до 15 лютого 2022 року (включно) на електронну адресу: [email protected] з поміткою «Пропозиції до проєкту звіту про стан виконання у 2021 році обласної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки» або за адресою: 14005, м. Чернігів, проспект Миру, 116-А.

Контактні особи:

 - Железний Станіслав Анатолійович, заступник начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації – начальник відділу захисту прав дитини та розвитку сімейних форм виховання (тел. 67-46-38);

 - Руденок Наталія Миколаївна, заступник начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації – начальник відділу соціального захисту та профілактичної роботи (тел. 66-94-65).

Звіти про результати обговорення будуть оприлюднені на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у терміни, визначені чинним законодавством.

Проєкт звіту про стан виконання у 2021 році обласної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки

Пояснювальна записка

ГО Активне Суспільство України