Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю  щодо проєкту звіту про виконання у 2021 році Програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони  Чернігівської області на 2021-2022 роки

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2021 році Програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони  Чернігівської області на 2021-2022 роки.

Основним завданням Програми є сприяння у підвищенні боєздатності та покращення матеріально-технічного забезпечення особового складу підрозділів територіальної оборони та покращення матеріально-технічного забезпечення пунктів управління облдержадміністрації

Виконання Програми сприятиме створенню необхідних умов для персоналу запасних пунктів управління обласної державної та районних державних адміністрацій. Передбачається придбати обладнання для організації зв’язку з різними органами управління. Придбання зазначених засобів забезпечить умови для покращення управління життєдіяльністю області в умовах особливого періоду.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт звіту про виконання у 2021 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 18 січня по 02 лютого 2022 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 02 лютого 2022 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-54-01, е-пошта: dcz_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Кулібик Андрій Вікторович, заступник начальника Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи, начальник відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт звіту про виконання у 2021 році Програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки

Пояснювальна записка