Інформаційне повідомлення про електронні консультації проєкту звіту про виконання у 2021 році Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2021-2025 роки.

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2021 році Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2021-2025 роки.

Програмою передбачено створення регіонального матеріального резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру з метою екстреного використання його у разі виникнення надзвичайних ситуацій (відповідно до Номенклатури та обсягів регіонального матеріального резерву Чернігівської області для виконання заходів, спрямованих на запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру), розвиток територіальної системи оповіщення і зв’язку, проведення експлуатаційно-технічного обслуговування територіальної системи централізованого оповіщення, створення комплексної системи технічного захисту інформації, удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації, розвиток і вдосконалення рятувальних сил на водних об’єктах.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проєкт звіту про виконання у 2021 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 18 січня по 02 лютого 2022 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються  до 02 грудня 2022 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облждержадміністрації, тел. 67-60-19, е-пошта: dcz_post@cg.gov.ua.

Контактна особа:  Селюченко Володимир Григорович, начальник управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт звіту про виконання у 2021 році Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2021-2025 роки

Пояснювальна записка