Інформаційне повідомлення про  проведення електронних консультацій щодо  проєкту Програми економічного і соціального розвитку Чернігівської області на 2022 рік

Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації підготовлено проєкт Програми економічного і соціального розвитку Чернігівської області на 2022 рік (далі– Програма).

Проєкт Програми підготовлений на виконання розпорядження  голови облдержадміністрації від 11.08.2021 №823 «Про розроблення проєкту Програми економічного і соціального  розвитку області на 2022 рік».

Програма розроблена відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» та постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 № 586 «Про схвалення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 29 листопада по 13 грудня 2021 року.

Зауваження та пропозиції прийматимуться до 13 грудня 2021 року (включно) за адресою: Департамент економічного розвитку облдержадміністрації, 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка 7 кім. 13; тел. 77-44-93, [email protected].

Контактна особа: Самородна Олена Олександрівна – заступник начальника відділу стратегічного планування, прогнозування та моніторингу регіонального розвитку Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки визначені законодавством.


Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Чернігівської області на 2022 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

 

 

ГО Активне Суспільство України