03-11-2021 11:42

Інформаційне повідомлення
про електронні консультації щодо проєкту Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2022-2023  роки

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проєкт обласної Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2022-2023  роки (далі – Програма).

У 2021 році аналогічна Програма не приймалася. Але у зв’язку з численними зверненнями військових частин щодо надання матеріально-технічної допомоги виникла необхідність у прийнятті зазначеної Програми.

Програмою передбачено  надання матеріально технічної допомоги військовим частинам, які дислокуються на території Чернігівської області. Фінансування заходів Програми передбачається за рахунок коштів обласного бюджету. Реалізація заходів Програми дозволить підвищити бойову готовність та побутові умови особового складу військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2022-2023  роки проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 03 по 18 листопада 2021 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться до 18 листопада 2021 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-54-01, е-пошта: dcz_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Кулібик Андрій Вікторович, заступник начальника  управління планування цивільного захисту та оборонної роботи, начальник відділу планування управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Пояснювальна записка

Проєкт обласної Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, які дислокуються на території Чернігівської області, на 2022-2023 роки

Додаток 1 Заходи

Додаток 2 Ресурсне забезпечення