21-09-2021 10:58

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо внесення змін до Програми профілактики правопорушень у Чернігівській області на 2021-2025 роки

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень у Чернігівській області на 2021-2025 роки».

Зміни вносяться з метою удосконалення існуючої в регіоні системи попередження та профілактики правопорушень у сфері національної безпеки, у тому числі з метою недопущення розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, терористичних та диверсійних проявів на важливих потенційно уразливих об’єктах, налагодження дієвої взаємодії державних і правоохоронних органів. Пропонується включити до учасників Програми 8 управління Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України. (далі – Управління) та передбачити придбання для оперативних підрозділів Управління спеціального обладнання, спорядження, оргтехніки, транспортних засобів, запасних частин та пально-мастильних матеріалів.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект рішення обласної ради проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 21 вересня по 08 жовтня 2021 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 08 жовтня 2021 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-54-01, е-пошта: dcz_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Кулібик Андрій Вікторович, заступник начальника  Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи, начальник відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми

Додаток до проєкту Програми